en klasik erkek yalanlari

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aran

Üye
    Konu Sahibi
en klasik erkek yalanlari
1- Kalabalık içinde duygumu saklamam
İşte size koskocaman bir yalan. Erkeklerin yüzde doksanı, eşlik ettikleri kadınlara kalabalık içinde sevgi gösterisi yapmaktan hoşlanmazlar. Ama ilişkinin yeni başladığı dönemde, karşıdakini memnun etmek için böyle bir söz söyleyebilirler. Kadınlar, sevildiklerini, ilgi gördüklerini herkesin bilmesini isterler. Erkekler ise özel yaşamları konusunda çok daha tutucudurlar. Hele hele duygularını herkesin bilmesini istemezler. Hatta sevdikleri kadına bile duygulıarını açık açık belirtmekten kaçındıkları çok görülür. Fakat erkekler, yeni tanıştıkları kadınlardan bu özelliklerini gizlemek isterler.

2- Ben seni ararım
En sık söyledikleri yalan budur. Genç adam yeni tanıştığı genç kızla bir daha buluşmak istemiyorsa, bu küçük yalan ile işin içinden sıyrılır. Ayrıca bu cümle çok kullanışlıdır! Bazı erkekler de uzun süren ilişkiyi bitirmek istedikleri zaman gene bu yalana başvururlar. Erkek buluştuğu kadınla vedalaşırken, onunla bir daha görüşmemeye karar vermiş olsa bile ‘‘ben seni ararım’’ demek gereğini duyar. Aslında bu yalan buluşmayı noktalamanın bir başka yöntemidir. Ve de erkek bu şekilde konuşmakla kadına karşı saygılı davrandığını düşünür. Öyle ya ‘‘Seninle berbat bir gün geçirdim. Bir daha görüşmeyelim’’ demesi yakışık almayacaktır. Erkeklerin kadınlara söyledikleri yalanlar arasında en masum olanı budur.

3- Kesinlikle şişman değilsin
Kadınlar malum... Fazla kilolar, neredeyse en büyük korkulu rüya. Şişman görünmemek için ne yapacaklarını şaşırıyorlar. İşte erkekler de bu gerçeği bildikleri için kadınlara şirin görünmek uğruna yalan söylemekten kaçınmıyorlar. Kadının dış görünüşü hakkında erkeğin gerçekleri açıklaması kibarlığa ters düşüyor. Gerçi son yıllarda erkekler kadınlara karşı eskisi kadar kibar davranmıyorlar. Ama gene de ‘‘şişmanlık’’ konusunda daha incelikli bir tavır ortaya koydukları söylenebilir!
Üstelik bir erkeğin, flört ettiği kadına, ‘‘beni şişman buluyor musun?’’ sorusunu yöneltmesi pek ender görülen bir olaydır. Ama kadınlar, şişman olmadıklarının onaylanması için ikide birde bu soruyu yöneltirler.

4- Bir kadını kandırmak için ona yalan söylemem
Aslında erkekler, hoşlandıkları kadınlarla bir an önce sevişme aşamasına gelmeye bakarlar. Doğrusu bu konuda çok da sabırsızdırlar. Fakat kadın bazı konularda tereddüt ediyorsa, erkek hemen küçük yalanlara başvurarak, isteğini gerçekleştirmeye bakar. Erkeğin kadını kandırmak için yalan söylemesi iki taraf için de kötü sonuçlar yaratabilir. Fakat erkek, kadınla sevişmeye can atarken, bunu düşünemez.

5-Ben sevdiğim kadını asla aldatmam
Sosyologlar,ve psikologlar, erkeğin sadece bir kadınla yetenimeyeceğini söyleye dursunlar... Erkekler, beraber oldukları kadınlara aldatma konusunda ‘‘hala’’ güvence vermekten hiç kaçınmıyorlar. Erkek, ilişki kurduğu kadına, onu asla aldatmayacağını kesin bir ifadeyle söyler. Oysa bazı erkekler bu yalanı söyledikleri gün bile kadını aldatmış olabilirler.

6- Ben evlenecek tipte bir erkek değilim
Kadınlar evlenip bir yuva kurmak için sabırsızlanıyor olabilirler. Flört ettikleri erkeği de evlilikle kendilerine bağlamayı isteyebilirler. Eğer erkek bu kadınla evlenmek istemiyorsa, o zaman suçu kendi üzerine alır ve kişiliğinin evlenmeye uygun olmadığını söyler. Evlenecek tipte bir erkek olmadığı için ilişkiyi resmiyete dökmeden sürdürmeyi yeğler. Ancak aynı erkeğin bir süre sonra bir başka kadınla evlendiğini duyarsanız hiç şaşırmayın!

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
dünyanın en büyük yalancısı ben hayatımda hiç yalan söylemedim diyendir.....!!!!!!!!! :nono: :nono:

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
istesem sölerim ama geresiz bişe..çünkü cerenimi sewiyoum

aran

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by _CHiLeKesH_@Sep 7 2005, 06:58 PM
istesem sölerim ama geresiz bişe..çünkü cerenimi sewiyoum
[post=157979]Quoted post[/post]​
seven erkek yalan söylemezmi?????????

C@N

C@N

Üye
soler tabi nie solemsin zorda kaldı mı ole bi soler kiii........

rapci_cariye

Üye
ewed sewen erkek yalan sölemez cünkü gözü aşktan başksa biş görmes!!! eee tabı karşı tarafta!!!! ;)

prince of hell

prince of hell

Üye
8)

glegend89

Üye
pek çok erkeğin söylemek zorunda kaldığı yalan:
"bende seni seviyorum aşkım"

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
beyaz yalanlar tamamda..bi ilişkide ciddi anlamda yalan varsa yurutulmesi bence gereksizdir cunku iki tarafında bi mecburiyeti yoktur :)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Zaten bir ilişkide yalan varsa o ilişki bitmiş demektir.. ;)

ibrahimcay1

Üye
abi yalanla olcaksa ilişkim hiç olmasın daha iiiyi yani yalan nası olsa bigun cıkcak o zmn daha kotu olur heralde dimi???

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Originally posted by Princess Of Hell@Sep 8 2005, 12:16 PM
Tüm bunlar piyasada bol bol bulunan aslında ucuz olan ama türlü kisveyle kendini örten erkeklerin başvurdukları yalanlardır, doğrudur, bunlara kanan kızlarda gerçekten saf veya salaktır, saf bi kızı bu şekilde kandıran erkek en adi "şerefsizdir" ,salak bir kıza bu şekilde davranan erkekle kıza ise beraber selametler dilerim , Adam olan adam azdır,tıpkı gerçekten insan olan insanın az olduğu gibi 8)
[post=158870]Quoted post[/post]​
Yorumsuz.. 8)

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
Originally posted by Princess Of Hell@Sep 8 2005, 12:16 PM
Tüm bunlar piyasada bol bol bulunan aslında ucuz olan ama türlü kisveyle kendini örten erkeklerin başvurdukları yalanlardır, doğrudur, bunlara kanan kızlarda gerçekten saf veya salaktır, saf bi kızı bu şekilde kandıran erkek en adi "şerefsizdir" ,salak bir kıza bu şekilde davranan erkekle kıza ise beraber selametler dilerim , Adam olan adam azdır,tıpkı gerçekten insan olan insanın az olduğu gibi 8)
[post=158870]Quoted post[/post]​
sanirim biraz agir olmus!!!!

buyuleyici_kiz

Üye
Sosyologlar,ve psikologlar, erkeğin sadece bir kadınla yetenimeyeceğini söyleye dursunlar... Erkekler, beraber oldukları kadınlara aldatma konusunda ‘‘hala’’ güvence vermekten hiç kaçınmıyorlar. Erkek, ilişki kurduğu kadına, onu asla aldatmayacağını kesin bir ifadeyle söyler. Oysa bazı erkekler bu yalanı söyledikleri gün bile kadını aldatmış olabilirler.

Arada istisnalar var ama kaideyi bozmuyorlar gerçekten siz bunları söyleye durun benim erkek arkadaşım şu ana kadar ne bana yalan söyledi nede aldattı darısı diğer arkadaşlarımında başına...

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
Originally posted by joker_bgli@Sep 8 2005, 03:45 PM

Arada istisnalar var ama kaideyi bozmuyorlar gerçekten siz bunları söyleye durun benim erkek arkadaşım şu ana kadar ne bana yalan söyledi nede aldattı darısı diğer arkadaşlarımında başına...
[post=159150]Quoted post[/post]​
yanlis anlama ama
bence o kadar da emin olma
cunku cok rastladim senin gibi emin konusana
ama insallah sewgilin yaniltmiodur seni

valmont2

Üye
''ben seni ararım'' sık kullandıgım pembe bir yalan ;)

hasank

Üye
Originally posted by glegend89@Sep 8 2005, 01:09 PM
pek çok erkeğin söylemek zorunda kaldığı yalan:
[post=158897]Quoted post[/post]​

:lol2: :lol2: :lol2: Ne yazık ki haklısın

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ben seni ararım pek sık kullandığım bir cümle tabi arıyorumda bunun sonucunda.. :(

prince of hell

prince of hell

Üye
Originally posted by joker_bgli@Sep 8 2005, 03:45 PM

[post=159150]Quoted post[/post]​

sen her zamn o kadar güvenme :) dost tavsiyesi ;)

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by glegend89+Sep 8 2005, 01:09 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(glegend89 &#064; Sep 8 2005, 01:09 PM)</div><div class='quotemain'>pek çok erkeğin söylemek zorunda kaldığı yalan:
[post=158897]Quoted post[/post]​
[/b]

evt.bu kelime hiç sevmem...askım

<!--QuoteBegin-van_hoijdonk
@Sep 8 2005, 01:27 PM
Zaten bir ilişkide yalan varsa o ilişki bitmiş demektir.. ;)
[post=158912]Quoted post[/post]​
[/quote]

bencede..yalan herseyi bitirir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt