En iyi tuvalet şakası :)

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N, OttomaN TigeR ve aLoNeAnqe

osicik

Üye
:kop2::kop2::kop2::kop2::kop2:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Yalnız videonun tam versiyonunda beyaz orjinal bir marka ayakkabıya sürdü. O adamın yerinde olsam ağzını burnunu dağıtırdım yemin ediyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
dk 1 den sonra
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
Gokcenyrc

Gokcenyrc

Üye
Surat ifadesini görmek isterdim açıkçası. :kop:

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
yarıldım ya gülmekten :ehe

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
Adam eaaah diye bi ses çıkartıyor sonra resmen kapıyı kırıyor :kop2:

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt