en iyi teknik direktör kim?

Sponsorlu Bağlantılar

• slaven bilic

Kullanılan: 1 25.0%
  • şenol güneş

Kullanılan: 2 50.0%
  • şota

Kullanılan: 0 0.0%
  • hamza hamzaoğlu

Kullanılan: 1 25.0%
  • ismail kartal

• ersun yanal

• ertuğrul sağlam

• Kullanılan toplam oy
    4
smkndz

smkndz

Üye
    Konu Sahibi
sadece futbol başarısına değil her yönüyle değerlendirince

Serhan

Serhan

Üye
Fatih Terim (!)

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
Galatasaraylıyım ama bence Şenol Güneş. Dünya 3.sü olduk. Gittiği her takımda fark yaratıyo. Şu an Bursaspor un hali ortada.Adamlığı da tartışılmaz.

smkndz

smkndz

Üye
    Konu Sahibi
Galatasaraylıyım ama bence Şenol Güneş. Dünya 3.sü olduk. Gittiği her takımda fark yaratıyo. Şu an Bursaspor un hali ortada.Adamlığı da tartışılmaz.
Fatih terime yapılanlardan sonra niyeyse daha çok sevmeye başladım adamı ama Şenol güneş de değin gibi kaliteli bi insan

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
Fatih terime yapılanlardan sonra niyeyse daha çok sevmeye başladım adamı ama Şenol güneş de değin gibi kaliteli bi insan
Fatih hoca efsanedir ama bizim her kupa töreninde yüzü sirke satan,Kadıköy de ışıkları kapattıran,kupayı arenada verelim diyen bi adam tff nin başındayken milli takımın başına geçmesi beni hocadan soğuttu biraz. Ona yapılanları elbette onaylamıyoruz ama birazcık Galatasaraylılık duruşu gösterseydi de o adam varken milli takımın başına geçmem deseydi.

• Beğen
Tepkiler: Serhan
smkndz

smkndz

Üye
    Konu Sahibi
Fatih hoca efsanedir ama bizim her kupa töreninde yüzü sirke satan,Kadıköy de ışıkları kapattıran,kupayı arenada verelim diyen bi adam tff nin başındayken milli takımın başına geçmesi beni hocadan soğuttu biraz. Ona yapılanları elbette onaylamıyoruz ama birazcık Galatasaraylılık duruşu gösterseydi de o adam varken milli takımın başına geçmem deseydi.
O zaman da niye milli takımın başına geçmiyor falan filan diye tartışmalar başlardı

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
O zaman da niye milli takımın başına geçmiyor falan filan diye tartışmalar başlardı
İşte basın açıklaması yapcaktı.Beşiktaşı dahi yönetemeyen bu adam tff nin başındayken ben bu göreve gelemem diye.Türk milletine ihanet kabul ederim diye.Türk halkı benim görevden hiçbir zaman kaçmadığımı bilir.Bu yüzden sakınola görevden kaçtığım zannedilmesin diyebilirdi.

smkndz

smkndz

Üye
    Konu Sahibi
İşte basın açıklaması yapcaktı.Beşiktaşı dahi yönetemeyen bu adam tff nin başındayken ben bu göreve gelemem diye.Türk milletine ihanet kabul ederim diye.Türk halkı benim görevden hiçbir zaman kaçmadığımı bilir.Bu yüzden sakınola görevden kaçtığım zannedilmesin diyebilirdi.
Neyse kendi bilir bize de başarılar dilemek düşer

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
Hamza hoca yeni efsanemiz olur inşallah.

98farom98

98farom98

Üye
İnşallah hamza hamzaoğlu ile lig şampiyonluğunu alacağız ve uzun yıllar onunla çalışırız

smkndz

smkndz

Üye
    Konu Sahibi
alex ferguson ilk 6 yıl takımı şampiyon yaşamamış kalan 20 yılda 13 lig kupası şampiyonlar ligi kupası vs kazanmış. Türkiyede iki yıl şampiyon yaşamasın hemen gönderiliyor

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
iki yıl bile değil...

smkndz

smkndz

Üye
    Konu Sahibi
ersun yanal şampiyon yapmasına rağmen gönderdiler