Uygulama En İyi Android Navigasyon Programı

Sponsorlu Bağlantılar

AktivasyoneL

Üye
    Konu Sahibi
En İyi Android Navigasyon Programı
once ustata soralım @memoli6767 , benım ıstedıkelrım tum turkıyeyı en ıyı bılecek genıs kapsamlı bır harıta hem gorsellık olacak hem hız kameraları oalcak. ıstedıgım gıbı böyle bır navıgasyon var mı. su an basarsoft galıba en kapsamlı turkıye harıtası sunuyor.

'Şeref'

Emekli Yönetici
Evet basarsoft kapsamlı iyi bir uygulama ama çok hızlı sayılmaz.. en azından benim cihazımda böyle.

• Beğen
Tepkiler: AktivasyoneL
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
En iyisi bana göre şu anda Yandex.

• Beğen
Tepkiler: AktivasyoneL
dumanibo

dumanibo

Üye
Bence igo ile sygic en iyileri, diğerlerini denemeye bile gerenk yok

• Beğen
Tepkiler: coturhan

AktivasyoneL

Üye
    Konu Sahibi
sygic kullanıyoum su an memnunum ama ıste daha ıyısını sıtıyor hep gonul

coturhan

coturhan

Üye
Bencede en iyisi igo primo internetsiz sadece gps ile calisiyor bildiginiz orijinal navigasyon cihazinin uygulamasi ve 3D destekli benim kullandgim en iyi uygulama

furyzer0

furyzer0

Üye
Ben her cihazda here maps kullanıyorum

Sent from mTalk using lumia950

• Beğen
Tepkiler: lumiacı ve RetaXter

Emre

Üye
Here maps rakipsiz.

• Beğen
Tepkiler: lumiacı ve furyzer0
memoli6767

memoli6767

Üye
arkadaslar ben Almanyada oldugum icin Türkiye,yi tam olarak en iyi hangisi bilmiyorum
benim arabamda navi var Here mapsi kullanmaktayim ben tek kisada olsa igo denemistim
3yil önce Türkiyede güzeldi tek demo olarak deniyorum TR mapslarini hangisi olursa
onun icin kesin bir bilgi veremem karar tercih sizlerin.

• Beğen
Tepkiler: furyzer0 ve AktivasyoneL

AktivasyoneL

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar su an here kullanıyorum ama her sehırde 3d gorunum yok bınalar yukseltılmemıs mesela ankara ıstanbul ızmır gıbı buyu sehırde var duyer sehırlerde sdece normal sokak gorunumu var

yaren_70

Üye
Arkadaşlar araç görüntü sisteminde igo navigasyon var. Android. Navigasyonu açtığımda tam ekran olmuyor. Tam ekran nasıl yapabilirim?

Üst Alt