En Hızlı Yayılan Android, Jelly Bean Oldu

 • 19 Eylül 2012
 • 429 Okunma
 • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. [h=2]Android'in en son sürümü Jelly Bean şimdilik yüzde 1.47'lik kullanım oranına sahip olarak gözüküyor olabilir ama bu Jelly Bean'in en hızlı yayılan Android sürümü olmasını engellemedi.[/h]

  Android'in 4.1 yani Jelly Bean sürümünün dünya çapındaki Androidkullanıcıları arasında yalnızca yüzde 1.47'lik bir kullanım oranına sahip olduğunu geçtiğimiz günlerde sizlere iletmiştik.Şimdi bu oranı unutun çünkü Jelly Bean, Android'in en hızlı yayılan sürümü olmayı başardı bile. Yapılan açıklamaya göre Jelly Bean, diğer tüm Android sürümlerinden daha hızlı bir şekilde kullanılmaya başlandı.Özellikle son iki ayda büyük firmaların da akıllı telefonlarında Jelly Bean desteği sunması ya da yeni modelleri Jelly Bean yüklü olarak satacaklarını açıklamaları da Jelly Bean'in kullanıcı sayısının yalnızca iki ayda %1500 büyümesine yol açtı.Her ne kadar durum böyle görünse de, Android'in hala en çok kullanılan sürümünün Gingerbread olması ve bu sürümün 2010 yılında kullanıma sunulmuş olması da Google'ı rahatsız ediyor.Firmaların önemli cihazlarına yeni işletim sistemi desteği sunmamaları, uzun süren testler ve donanımsal problemler yüzünden yeni Android sürümüne geçiş istenilen hızda gerçekleşemiyor.   


  Yazan: MoonLife01
  R.A.M bunu beğendi.
 2. :tşk:
   
 3. haber için :tşk:

  - - - Eklendi - - -

  Tabi en çok kullanılan gingerbread olur birçok telefon tablet vs. 4.0 güncellemesi alamadı.
   
 4. haber için teşekkürler ics'den daha hızlı yayıldı
   
 5. bi gelemedi şu jelibon yav
   
 6. millet kasılmaktan bıktı çıksa iyi olur
   
 7. Pil performansı açısından gayet stabil kullanımı ile bu beklenilen bir gelişme.Bu arada yazdığınız konularda Alıntı olduğunu belirtelim lütfen sıkıntı olmasın sonra.:oke:
   
 8. sıkıntı olmuyor zaten :)
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 21:40