En Güzel Türbanlı Bayan Resimleri

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
En Güzel Türbanlı Bayan Resimleri
türbanlı bayan resimleri, türbanlı resimleri, türbanlı resimler, turbanlı resimleri, türbanlı bayan fotoları, türbanli resimler, turbanlı resımlerı, türbanlı bayan avatarı, türbanlı resim, turbanli kiz resimleri, türbanli bayan resimleri, turbanlı kız resimleri, türbanlı bayan fotoğrafları, trbanl resimleri, türbanlı bayan resim, turban bayan, türbanlı bayan, türbanlıbayan resimleri, türbanlı resimli bayanlar, türban resimler, facebook, turbanlı resımler, turbanlı bayan resımlerı, resımleri turbanlresmler, türbanlı bayan foto

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Dafny

Kedi Yavrusu

Üye
türbanlar güzelmiş

__xXx__

__xXx__

Üye
ben aralarında güzel göremedim?

pelın_

buket2

buket2

Üye
kafasında o olduğu sürece zaten güzel olamaz!

• Beğen
Tepkiler: pelın_
technoshark

technoshark

Üye
en alttaki gözlüklü kızın yanındaki bir yarışmadan alındığı için ağlıyordu sanırım.. yalnış hatırlamıyorsam...

hepsi çok güzellerde gerçek güzellikleri görsek daha iyi olurdu bu resimler hep mankenlere ait.. (:

ben bi keresinde saadet partisinin seçim resimlerinde bir kız beğenmiştim maşallah yok böyle güzellik gözler yemyeşil felan, fatih muhtarının kızı çıkmıştı :D

Masha

Masha

Üye
Ortadaki daha bi sade güzelliği var :)

greenmile

greenmile

Üye
bana hitap etmiyor

buket2

buket2

Üye

niye bi tarafları açık olanlar mı sadece güzel?

bir tarafları açık olanlar güzel demiyorum elbet onlarda güzel değil... sadece erkeklerin baskısı sonucu resmen icat edilmiş bir bez parçası nasıl olupta bir kadın gururuna yedirip takabiliyor... şimdi bana din emrediyor demeyin... bundan 15 sene önce türban yoktu! o zaman dinsizmiydik? başörtüsü vardı türban tamamiyle bir simge halinde kullanılan insan yapımı kadınları baskılayan bir araç...ayrıca komik duruyor! onu taktığı sürece hiç bir kadın güzel olamaz.....

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Ortamın gerilmemesi açısından konuyu kilitliyorum.
:locked: