En güzel Göğüslü Kadın!

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi


Salma Hayek açık ara önde. İşte ilk 5...

AMERİKAN Huffington Post Gazetesi’nin başlattığı “Hollywood’daki en güzel
göğüsler kimin?” anketinde şu ana kadar Salma Hayek ‘açık ara’ önde.
Okuyucu oylarıyla birinciliğe oynayan sanatçı, bu yıl İtalyan işadamı
François - Henri Pinault ile ikinci evliliğini yapmıştı. Ankette ikinci sırada Hangover filminin yıldızı Heather Graham yer alırken, ilk beşte sırasıyla Scarlett Johansson, Oscar’lı oyuncu Halle Berry ve Mad Men’deki güzel sekreter Christina Hendricks yer aldı.Habertürk
 

ermal31

Üye
hadi caniiiim :)
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt