En Güzel En Vahşi God Of War Wallpaper God Of War Duvar Kagıtları Masaüstü Resimleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
En Güzel En Vahşi God Of War Wallpaper God Of War Duvar Kagıtları Masaüstü Resimleri
God of war oyununa ait wallpaperler duvar kagıtları masaüstü resimleri
God of war nedir
Doğruyu söylemek gerekirse God of War için söze nereden başlamam gerektiğini tam olarak bilemiyorum ama uzunca bir süredir PS2,e bu kadar kaliteli bir oyun oynamadığımı belirtmeliyim. Oyun piyasasını yakından takip edenler SCEAın birkaç senedir GoW üzerinde çalıştığını bilir, özellikle oyunun çıkışından önce gösterilen video ve görüntüler GoW,n çok iyi olacağı sinyallerini zaten açık bir şekilde veriyordu; ve oyunun piyasaya çıkışıyla tahmin edildiği gibi GoW kalitesini göstererek ayın en iyi oyunu seçildi.

• Beğen
Tepkiler: Reşwan

konyarapp

Üye
korkutucu

orchidem

Üye
teşekkürler

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Yahu konuyu tam anlayamadım açıkçası. sadece bir resim ve tanıtım var, ama her hangi bir fazlalık arşiv yok olsa bile konu yanlış yerde olmuş olur. yinede teşekkürler çekici bir resim

buketcik

buketcik

Üye
değişik geldi bana.ama bişey göremedim ilginç.aslında anlam veremedim desem daha doğru olur
.:hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt