En Güzel 5800 V51 cfw'si

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cilekes-03

cilekes-03

Üye
    Konu Sahibi
En Güzel 5800 V51 cfw'si
Arkadaşlar bana önereceğiniz en güzel 5800 cfw sini söylermisiniz xpeed denedim beğenmedim aylin tsunamiyi denedim oda çok fazla şarj yiyordu bana önereceğiniz bi cfw söylerseniz çok yardımcı olursunuz

İLGİNİZDEN DOLAYI ŞİMDİDEN SİZE VE MAXİCEP EKİBİNE TEŞEKKÜR EDERİM

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Bu kisiden kisiye degisir kimi hiz ister kimi gorsellik. . Benim icin hiz onemli mesela. .bicok fw denedim tsunami v3.1 de kaldim artk bnu kullanyorum bence guzel:)

SilentOne

SilentOne

Üye
sunny de var

mangdaşire

mangdaşire

Üye
bence en güzeli hackli orjinalidir.orjinal ve hackli olduktan sonra herşeyi yüklersin çünkü c6 fw'sinde falan program yükliyince hata falan verebilirmiş...

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
sunrise 3d miydi tam hatırlamıyorum en hızlı cfw ama hep reklam yapmış yazılıma yani nokia ile alakası yok güzel ama çok reklamlı bir cfw. bencede en iyisi hacli orj. fw hem ev ekranı yükleyip görselleştirir hemde prog. yükleyebilirsin bende orj. fw kullanıyorum v6 güncellemesini bekliyorum...

iyi forumlar

SilentOne

SilentOne

Üye
bnde suana kadr sorun çıkmadı cfw de

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Bende orjinal ama hack li fw derim bence .

mangdaşire

mangdaşire

Üye
hatta ve hatta sunriseyi sadece n97 ev ekraı yüzünden istiyorsan benim açtıgım konuya gel telin sadece hackli olması yeterli ve sistem klasörlerine hiçbirşey atmıyorsunuz.buyrun bu benim açtıgım konu:5800 için ev ekranı(sadece imzalayın)

koreay

koreay

Üye
Blackstar ı dene bence kotu nun fw sı bence cok ıyı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt