En çok hangisini tercih ediyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evroo

evroo

Üye
    Konu Sahibi
En çok hangisini tercih ediyorsunuz?
En çok kullanılan veya tercih edilen mobil işletim sisteminiz nedir?

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Sisteminiz derken? Sistemi diye soruyorsan tabiki çoklu firma değişik telefon seçenekleri ve rahatlık sebebi ile cevap Android. Kalite Stabilite Sağlam bir işletim sistemi için İOS veya WindowsPhone düşünülebilir.

beats

beats

Üye
WP ile ilgili bir konu değil bence yanlış yerde açılmış doğrudan kullanıcı tercihi ile ilgili neyse taşınır ya da daha önce açıldıysa kilitlenir.
Her ihtimale karşı:
:sirit:

• Beğen
Tepkiler: evroo
evroo

evroo

Üye
    Konu Sahibi
Sisteminiz derken? Sistemi diye soruyorsan tabiki çoklu firma değişik telefon seçenekleri ve rahatlık sebebi ile cevap Android. Kalite Stabilite Sağlam bir işletim sistemi için İOS veya WindowsPhone düşünülebilir.
sizin kullandığınız işletim sisteminiz nedir? Demek istedim.
WP ile ilgili bir konu değil bence yanlış yerde açılmış doğrudan kullanıcı tercihi ile ilgili neyse taşınır ya da daha önce açıldıysa kilitlenir.
Her ihtimale karşı:
:sirit:
onu sonradan farkettim malum uzun bir aradan sonra maxicep e ilk defa giriyorum :maxicep:

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Ben genede yazayım fakat Profil resimlerinin altında kullanıcılarının kullandığı telefonlar yazıyor rahat bir şekilde bakabilirsiniz. Ben Lumia 1520 ve İphone 5 Kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: evroo
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Cep telefonları genel kategorisinde ilgili konu mevcut oradan devam edebilirsiniz:locked2:

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt