Emrede sona doğru

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Emrede sona doğru
Süper Lig'de şampiyonluk yarışının iyice kızıştığı bir dönemde lider Fenerbahçe'de gelecek sezonun planları da yapılıyor. Sarı- lacivertli yönetim uzun süredir peşinde olduğu İnterli Emre Belözoğlu'nun transferinde önemli aşamalar kaydederken, Olympique Lyon'un Brezilyalı stoperi Cris'in adı da kulislerde sıkça anılmaya başladı. İnter'den ayrılması kesinleşen Emre Belözoğlu'nun kasığındaki sakatlığın kalıcı olmasından çekinen Fenerbahçe, İtalyan kulübünün doktorundan aldığı olumlu rapor ile temaslarını tekrar yoğunlaştırdı.

Bonservisi alınacak

Yönetici Hakan Bilal Kutlualp'in üstlendiği bu transfer için sarı-lacivertliler öncelikle kiralama yöntemi üzerinde duruyordu. Ancak son gelişmelerden sonra Emre'nin bonservisiyle birlikte alınması için düğmeye basıldı. F.Bahçe'nin Emre ile yıllık2 milyon Euro civarında bir rakama anlaştığı ve İnter ile anlaşılması halinde, imzanın lig bitmeden atılacağı belirtildi. 4 sezondur İtalyan kulübünde top koşturan Emre, 76 lig maçında 3 gol attı. Emre'nin son iki sezondur ligde golü yok. F.Bahçe'nin diğer bir hedefi ise O.Lyon'un Brezilyalı stoperi Cris. Geçen sezon Brezilya'da Alex ile birlikte Cruzeiro forması giyen Cris sezon başında Lyon'a geldi. Fransız ekibi ile 2008'e dek sözleşmesi olan Brezilyalı ligde 26 maçta oynadı ama gol atamadı. Buna karşın Cris, Şampiyonlar Ligi'nde biri F.Bahçe'ye olmak üzere 2 gol attı.

the_patriot

Üye
emrenin neyi varki alacaksınız onu
kaç senedir avrupa da oynuyor ne yaptıki sırf milletin gözünü boyamak için

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Gelirse süper olur...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Gelirse orta saha toparlanır iste cok harika olur...

mustafatolga

Üye
abicim koyacaksın emreyi marconun yanına takır takır top oynayacak herif.. emre dediğin adamlar alex gibi adamlar olduğu zaman deli iş yaparlar.Emre defanstan topu alıp orta sahayı geçecek oradan alex alıp kaleye indirecek.Ah be galatasaraylı kardeşlerim acı şeyler bunlar tabi.. 100.yılda 3. olursunuz diye sevinin şimdi!!!!

Nicolas_Anelka

Üye
fenerbahcede banko alexle dusunemiyorum yaw

Quattro

Quattro

Üye
Bende mustafatolga'ya katılıyorum.Emre fener'e gelirse çok iyi olur.Marco'yla beraber oynayınca orta saha toparlanır.... ;;)

gfbodrum

Üye
TEK KELİMEYLE :artı:

Quattro

Quattro

Üye
Arkadaşım iskoçyalı emre'ye niye bu kadar gıcıksın anlamadım gitti. :wacko: Bi sebebi varsa söyle bilelim yani.. ;;)

cosmokramer

Üye
rüyanızda görürsünüz arkadaşlar....
emre fb ye gelmez..

Quattro

Quattro

Üye
Gördük Ortega'ya,Anelka'ya da gelmez dediniz ama sonuç ortada.

Parayı bastıktan sonra öyle bi gelirki sen bile şaşarsın.. :o

cosmokramer

Üye
Ben ne ortega ya ne anelka ya öyle birşey söylemedim, etrafımdaki Galatasaraylı arkadaşlarımdan da öyle birşey duymadım...

curunan

curunan

Üye
Originally posted by cosmokramer@Apr 21 2005, 11:44 PM
rüyanızda görürsünüz arkadaşlar....
emre fb ye gelmez..
[post=36313]Quoted post[/post]​

neden gelmesinki yıldızlarla dolu bir takım
para derdi yok başka takımlar gibi

bence gelir

ibonline

ibonline

Üye
bu devirde parayı basan düdügü calıyor kulübümüz zengin istedigini yapar hatta gs yi bile alır fb2 yapar :PP :PP :PP

cosmokramer

Üye
o biraz zor.....
fb nin bu paraları nerden geliyor acaba...
hayır yani avrupada felan da başarısı yok ki uefa dan para gelsin.....
ayrıca manevi değerle rparayla satın alınmaz...
Ergun Gürsoy çok güzel söylemişti; para çıktı mertlik bozuldu diye....!!

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Ergun Gursoy'dada para olsaydı boyle konusmazdı.Herey kıskanclıktan doguyor GS'de.

sambadisakkarit

Üye
Emre İngiltere'ye gidecek arkadaşlar... :nono:

Quattro

Quattro

Üye
Para nerden geliyor diyolar puhahahaha.... :D

Arkadaşlar sizde her maç 40-45 bin kişiye oynayın sizinde fenerium gibi satış mağazanız olsun ondan sonra konuşun. Bedavaya gökten para yağmıyor herhalde.

Ayrıca zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış..... :P

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bende avatara değişik bi resim koyarım ama boşverin kavga çıkar....

Ya siz hala kendinizi ne hakla fenerbahçe ile bir tutuyorsunuz??? Parasız pulsuz takım... Yok emre maneviyatı tercih edecekmiş... Rüyanızda görürsünüz.... Bence...

Boş hayallare kapılmayın gs li arkadaşlar....

Quattro

Quattro

Üye
Boşver ya hoijdonk kardeş uyma sen onlara. Ezikliklerini böyle gösteriyolar işte... :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt