Emre Newcastle ile anlaştı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erdo_baba

Üye
ya arkadaşlar herkes şapkasını önüne koysun düşünsün, newcastle şu an nasıl bir takım, daha adamlar birbirleriyle saha içinde kavga ediyorlar, sizce emre interden newcastle a düştü mü yükseldi mi bunu sorun kendinize :eksi:

BuqraFeb

Üye
Originally posted by altan@May 6 2005, 11:04 PM
yaa zaten emre bence ne kadar para verilirse verilsin febe ye gelmezdi.
Helal olsun walla adama.
İnter'de sıkılmıştı diye biliodum...iyi karar vermiş
[post=48520]Quoted post[/post]​
ARkadaşım Bırak bu işleri biz asla öle konusmayız Kimse bi yere gitmez diye...Unutma FAtih akyelede Gitmez diyodunuz Bi gün herkes Fenerbahçeli olucak şapkasını taktı cıktı sahaya...PAra herşeyi acar.....Lütfen

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
Originally posted by Bugrafb1907+May 8 2005, 02:38 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(Bugrafb1907 &#064; May 8 2005, 02:38 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-altan@May 6 2005, 11:04 PM
yaa zaten emre bence ne kadar para verilirse verilsin febe ye gelmezdi.
Helal olsun walla adama.
İnter&#39;de sıkılmıştı diye biliodum...iyi karar vermiş
[post=48520]Quoted post[/post]​
ARkadaşım Bırak bu işleri biz asla öle konusmayız Kimse bi yere gitmez diye...Unutma FAtih akyelede Gitmez diyodunuz Bi gün herkes Fenerbahçeli olucak şapkasını taktı cıktı sahaya...PAra herşeyi acar.....Lütfen
[post=49719]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
ewet ya haklı walla.eğer öle olsaydı okan buruk bjk ye gelmezdi.emreye para basılsa fb ye gelir...(di)...

İbo Bey

Üye
Emre gibi bi yıldızı Manchini sırf artistik yapcam diye harcadı bence. Ama Emre Newcastle&#39;a gittiyse salaklık yapmış derim peşinde o kadar kaliteli kulup varken (yurtdışını kastediyorum) oraya gitmesi hata&#33; :nono:

sambadisakkarit

Üye
Taraftarın Okan Buruk&#39;a çok büyük tepkisi vardı. O yüzden dönmesi söz konusu değildi. Okan Beşiktaş&#39;ı tercih etmek zorunda bırakıldı. Fatih Akyel de İspanya&#39;da mutsuzdu. GS&#39;ye yalvardı beni alın diye; yönetim almadı. O da futbol oynarım hiç olmazsa diye Fener&#39;e geldi. Görüyoruz şimdi halini... :eksi:

süperismail

süperismail

Üye
emre fenerle anlaşsaydı zaten gs li taraftarlar onu rahat bırakmazlrdı hele derbi maçında

GustavoColman

GustavoColman

Üye
bu başlık nasıl yukareı çıkmış

Altun.

Altun.

Üye
emre fenerle anlaşsaydı zaten gs li taraftarlar onu rahat bırakmazlrdı hele derbi maçında

ya ismail cinsmisin nesin yaa. 2005 in konusunu hortlatıyrsun hep böle yapıysun konuları hortlatyrsun bi kere açılış tarihine bak da şu konuların...

kurt bey

kurt bey

Üye
İsmail sen nasıl bi adamsın ya:@

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
adıüzerinde süperismail:) yani harbi süper olmalı bu:D

Hellboy®

Hellboy®

Üye
Ya insan okur be kardesım en son yazılan mesaj 9 Mayıs 2005 yazıyor okumanda mı yok :@

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...