Emre Newcastle ile anlaştı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Emre Newcastle ile anlaştı
Emre Newcastle ile anlaştı!
İnter'de uzun süredir forma şansı bulamayan Emre, Newcastle United ile her konuda anlaştı. Emre'nin transfer macerası şöyle gelişti... Genç futbolcu İnter'de aradığını bulamayınca menajeri Ahmet Bulut aracılığıyla gelen teklifleri değerlendirmeye başladı. Arsenal'in önerisini beğenmeyen Emre, Fenerbahçe'nin kendisine teklif ettiği yıllık 6 milyon Euro'yu da kabul etmedi.

Emre'nin çevresine, 'Daha önce de arkadaşlarımız Fenerbahçe'ye gitti. Hoş şeyler olmadı. Ayrıca Türkiye şu an çok karışık. Gitmek istemiyorum' dediği öğrenildi. Bunun üzerine Souness'in teklifi ağır bastı. Newcastleli yöneticiler Souness'in baskısıyla Ahmet Bulut ile temasa geçtiler. Milli futbolcu Newcastle'nin teklifini beğenince ön protokol imzaladı ve İtalya defterini de kapamış oldu.

Emre hakkında bilgi istenen Tugay da 'Emre'nin futbolunu konuşmaya gerek yok. Kaçırmayın' şeklinde görüş bildirdi. Galatasaray'ın eski hocası, Emre'yi ikna etmek için, 'Özlediğin ve özlediğimiz futbolunu gel burada oyna' dediği de öğrenildi. Yeni kulubüyle atacağı imza sonrası evlenecek olan Emre, nişanlısı ile birlikte adadaki oturacağı malikaneye bakmaya gidecek.

DefectoR

ben transferden ziyade nişanlısı ile kalacağı malikaneye takıldım :(

Layblood

Üye
Fenerbahçeyle anlaştı diyenler vardı galiba :D.
Gelmeyeceği belliydi ztn.

aslanmaske

Üye
yazık etmiş kendine daha iyi takımlar varken...

the_patriot

Üye
Originally posted by aslanmaske@May 4 2005, 06:41 PM
yazık etmiş kendine daha iyi takımlar varken...
[post=46284]Quoted post[/post]​

fenerbahçe ye gelmekten bin kat iyidir

Layblood

Üye
Arsenala gitmemiş newcastleye gitmiş.

the_patriot

Üye
Originally posted by Layblood@May 4 2005, 06:46 PM
Arsenala gitmemiş newcastleye gitmiş.
[post=46292]Quoted post[/post]​

arsenal la gitmesi ile interde kalması aynı şey

Nicolas_Anelka

Üye
arsenalde sankı ilk onbirde oynayacak bence ıyısını yaptı

the_patriot

Üye
newcastle da da bence ilk 11 de oynaması garanti değil kluivert bile çoğu zaman yedek, ama orda da ilk 11 de oynayamazsa ben bıraksın derim

Nicolas_Anelka

Üye
bence oynar gibime geliyo kluivert artık eskısı gibi degılkı emreyle kıyaslamamak gerekir...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Emre bence 11'de başlar çünkü New Castle'da iyi bir orta saha oyuncusu olduguna inanmıyorum..

Nicolas_Anelka

Üye
Originally posted by Gokhan43@May 4 2005, 07:29 PM
Emre bence 11'de başlar çünkü New Castle'da iyi bir orta saha oyuncusu olduguna inanmıyorum..
[post=46334]Quoted post[/post]​
aynen katılıyorum kardeşim yaw en sonuda beni anlayan biri cıktı sonunda

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Newcastle ha..Ben daha büyük bir klübe gitmesini beklerdim...

ardaca

Üye
ben de! en azından valencia olabilir diyodum. baya da yakışırdı!!!

emir870552

Üye
interde istedigi performansi sergileyemedi bence bu bakimdan newcastle emre için iyi bir tercih

sambadisakkarit

Üye
Tugay İngiltere'de sergilediği futbol ile herkesi kendisine hayran bıraktırdı. Genç bir yaşta mücadele etmiş olsaydı daha güçlü takımlarda forma giyme şansı bulabilirdi. Emre'nin yaşadığı tecrübelerin Tugay'ın tecrübeleri ile eş değer olduğunu varsayarsak; genç yaşının verdiği fiziksel güç ve de inanılmaz yeteneklerine birde Souness'ın oyuncuyu sahiplenmesi, oyuncuya güven vermesini de katarsak İngiltere'de patlama yapması hazır bir Emre ile karşı karşıya kalabiliriz.

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
valla arkadaş bence ii olmuş emrenin futbolunu beğenırım ... ingiliz futbolunu da severim ... ortaya karışık ;;)

Quattro

Quattro

Üye
Ya emre interde bile banko oynardı ya bakmayın işte.....Mancini midir nedir teknik direktör ise ben bişey bilmiyorum.Bu italyanlar varya İT-ALYAN lar türk düşmanı hepsi düşünsenize mancini yerine türk teknik direktör olucak 3 beraberlikten sonra kovulmazsa bilmiyorum artık.adam berabere kalmaya abone oldu ama halen yerinde oturuyor.Fatih terim-emre ikisinede yazık oldu.Sinirimde acayip bozuldu bu arada :off:

mayday_

Üye
vah vah desenize febe kaptırdı emre'yi

_aLTaN_

_aLTaN_

Üye
yaa zaten emre bence ne kadar para verilirse verilsin febe ye gelmezdi.
Helal olsun walla adama.
İnter'de sıkılmıştı diye biliodum...iyi karar vermiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...