Emre, Galatasarayı ikiye böldü


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
Teknik direktör Gheorghe Hagi'nin, Fenerbahçe'nin de peşinde olduğu Emre Belözoğlu'nu istemesi, yönetim kurulundaki fikir ayrılıklarının ortaya çıkmasına neden oldu. Rumen hocadan gelen talebi kendi aralarında değerlendiren idarecilerin, bu transfer için zıt görüşte oldukları ortaya çıktı. Bazı yöneticilerin Galatasaray'a bonservis ücreti kazandırmadan İtalya'ya gittiği için genç yıldıza hâlâ tepkili oldukları ve geri dönmesini istemedikleri ifade edildi.

Son söz Canaydın'ın

Bu düşüncede olan idarecilerin, "Para kazanmadığımız bir futbolcuya verecek 3 milyon Euromuz yok" diyerek tavır koydukları kaydedildi. Emre'nin alınmasına sıcak bakan diğer grup ise, "Conceiçao'ya bile yılda yaklaşık 2 milyon Euro veriyoruz. Bu parayı Emre'ye ödeyelim daha iyi" görüşünü savunuyor. Transferde son sözü söylemesi beklenen Başkan Özhan Canaydın'ın ise, yöneticilere bu konuyla ilgili görüş bildirmemeleri talimatını verdiği öğrenildi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt