Faturalı Emniyet Özel Tarifesi

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Emniyet Özel Tarifesi
Turkcell Emniyet çalışanlarına özel olarak ( emekli emniyet çalışanları dahil ) emniyet özel adında yeni bir tarife çıkarmış. Her yöne 500 dakika, Her yöne 1000 mesaj, grup içi ( turkcell kullanan kişiler ile ) 1000 dakika, 6 GB internet 12 ay sözleşmeye karşılık ayda 35 Lira.
Bende bugün babamı referans göstererek bu tarifeye geçtim yaklaşık 3-4 gün sonra geçiş işlemleri bitmiş olacak. Tavsiye ederim güzel bir tarife. Sadece dakikası biraz az gibi gelebilir :)
Eğer bir yakınınız emniyet çalışanı ise onunla beraber gidip bu tarifeden faydalanabiliyorsunuz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen ve yeumyang

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Ben bu tarifeye geçmiştim. Yılbaşından sonra kalktığı için 65 TL ücreti var. Mecburi başka tarifeye geçiş yapmak zorunda kaldım. Yoksa tam istediğim tarife idi..

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Ben bu tarifeye geçmiştim. Yılbaşından sonra kalktığı için 65 TL ücreti var. Mecburi başka tarifeye geçiş yapmak zorunda kaldım. Yoksa tam istediğim tarife idi..
Aynı olay benimde başıma geldi turkcell ile tartıştım.
Ben gittim markantalya avm de büyük turkcell bayisinde geçiş yaptım sözleşmeli dediler fatura 35-37 gelecek dediler
ama sonra hat aktif olduğu ilk gün faturam 62 lira görünüyordu tekrar görüştüm sözleşme yok ortada
kampanya bitmiş dediler vs ama bayinin haberi yok bundan. Olaylı oldu şube müdürü geldi genel müdürlük aradılar vs en son arada ki farkı biz verelim sizi başka tarifeye geçirelim sizde numaranızı tekrar başka operatöre taşıyın dediler öyle yaptım bakalım

Üst Alt