Emenike F.Bahçe ile ilgili konuştu

 • 22 Nisan 2011
 • 300 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Emmanuel Emenike, Fenerbahçe'ye transferi konusunda çok önemli açıklamalarda bulundu...  Kardemir Karabükspor'un Nijeryalı golcüsü Emmanuel Emenike, Fenerbahçe'ye transferi konusunda çok önemli açıklamalarda bulundu.  Karabükspor'un Süper Lig'e çıktığı bu sezon elde ettiği başarılı sonuçlarda büyük pay sahibi olan Emenike, Fenerbahçe'de oynamanın kendisini mutlu edeceğini söyledi.

  Sakatlığı ve Nijerya Milli Takımı'na seçilmesini değerlendiren golcü oyuncu, "Bu tarz sakatlıklar futbolun içinde her zaman vardır. Buna rağmen Nijerya Milli Takımı'na seçilmek benim için büyük bir ödül oldu. Açıkçası orada çok iyi bir performans sergileyemedim ancak insanların beni sevdiklerini ve bana güvendiklerini gördüm. Bu beni çok mutlu etti" dedi.

  Karabükspor'daki geleceği konusunda da açıklamalar yapan Emmanuel Emenike, "Bu takım için Bank Asya'dan başlayarak çok şeyler yaptım. Kimi zaman sakatlığım vardı, kimin zaman formsuzluğum vardı ancak her zaman en iyisini yapmaya çalıştım. Bu takımı çok seviyorum ve sahaya yüreğimi koyuyorum. Kalan haftalarda da en iyi performansımı göstereceğim" diye konuştu.

  Günlerdir medyada hakkında çıkan transfer iddialarına da açıklık getiren Nijeryalı oyuncu, "Yobo ile çok yakın bir arkadaşlığımız var. Onunla çok özel şeyler konuştuk. Sadece transfer konusunu değil, milli takım ile olan konuları da konuşuyoruz. Yobo'nun bana çok yardımı oldu. Fenerbahçe çok büyük bir camia, oraya gitmekten mutlu olurum. Ancak şu anda ortada kesinleşen bir durum yok. Daha büyük hedefleri olan bir kulübe gitmek beni mutlu eder" ifadelerini kullandı.

  -Ntvspor-
   


  Yazan: tragedie
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 03:58