Elisa Lam'ın gizemli ölümü (video)

Sponsorlu Bağlantılar

wwwhmz

wwwhmz

Üye
    Konu Sahibi
Elisa Lam'ın gizemli ölümü (video)

Şubat 2013 yılında Vancouver, Kanadali, Elisa Lam adinda 21 yaşındaki bir kiz öğrenci Los Angeles Cecil Hotel'in çatısindaki su tankında ölü bulundu.
LA polis departmani otopsi sirasinda kaninda alkol ve uyusturucu bulundugu gerekcesiyle kazara bogulma karari verdi.
Ancak polis raporları ile kastedilenden daha hikaye çok daha fazlası var.Düşünülmesi gereken ilk kanitin parçası onun hayatını kaybetmeden sadece birkaç dakika önce Elisa'nın davranışlarını kaydeden bir asansör gözetim kaseti.

Youtube da yayinlanan dört dakikalik videoda Elisa asansöre biniyor ve bütün dügmelere basiyor ve hareket etmesi icin bekliyor.Ancak asansörün kapanmadigini görünce tuhaf hareketler sergilemeye basliyor. Elisa önce asansöre biniyor, sonra bütün dügmelere basip asansörün hareket etmesini bekliyor fakat herhangibir nedenden dolayi asansörün kapisi kapanmiyor.Sonrasinda Elisa tuhaf hareketler sergilemeye basliyor ve daha sonra bekledigi (yada kactigi )biriyle konusuyor.Bu konusma esnasinda elleri tuhaf bi sekil aliyor (sanki insanimsi olmayan bi sekil) özellikle 1.59'da dikkat ederseniz.Daha sonra yürüyüp gidiyor ve ardindan asansör tekrar calismaya basliyor.

Bundan sonrasi Tahminlere göre Elisa hotelin cati katindaki su tankina tirmanip kendini bogarak hayatini sona erdirdigi düsünülüyor.

Elisa nin cesedi ölümünden 2 hafta sonra , bi hotel müsterisinin suyun tadi ve renginden süphelenip hotel yetkililerine bildirmesiyle tankin icinde bulundu.
Asansör kayitlarindaki videoya bakildiginda herkes onun uyusuturu yada alkolün etkisi altinda oldugu sonucuna varacaktir. Ancak Elisanin yasam öyküsüne bakildiginda hayatinin hic bi evresinde uyusuturucu yada alkol bagimliligi bulunmamaktadir.Ayni sekilde otopsi raporuda bunu dogrulamakta fakat polis raporu aksini iddia etmistir
Buda Elisa nin hikayesini daha gizemli kilmaktadir.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: cemihsancam ve DeV/AsA

Marco Laren

Marco Laren

Üye
O ne lann! Tirstim :ehe:

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Gerçekten etkilendim. :o (2013 yılında tüm dünyanın konuştuğu bu olayı nasıl görmemişim.)

Son düzenleme:
wwwhmz

wwwhmz

Üye
    Konu Sahibi
Kız arkadaşıma izlettim tuvalete gitmeye korkuyo :D

• Beğen
Tepkiler: falconn00
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Ateyizler açıklasın bakalım :worshippy:

xmustx

xmustx

Üye
Sonu kötü.Hertarafından kötülük akmış..

Serhan

Serhan

Üye
Ruhi Çenetin bunun hakkında detaylı videosu var :D
Korktum la gine gece gece :ehe

The Pancar

The Pancar

Üye
6-7 saat önce videousunu izledim tekrar izlersem tırsıcam,tv de karıncalanmaya başladı zaten

The Pancar

The Pancar

Üye
Bu olaya benzer bir film varmış bu arada

0MG90

0MG90

Üye
Ölüm olayı HTGAWM ile aynı gibi
Videoyu izleyince bi garip oldum :D