Haber Eldar Murtazin’den Windows Phone Ve Windows Rt’ye Dair Büyük Iddialar

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Eldar Murtazin’den Windows Phone Ve Windows Rt’ye Dair Büyük Iddialar
Bir zamanların gedikli habercisi Eldar Murtazin’den Windows Phone 9 ve Windows RT’nin geleceğine dair çok iddialı açıklamalar geldi

Nokia‘nın cep telefonu dünyasında fırtınalar estirdiği dönemlerde Nokia’ya yakınlığı ve şirket içerisindeki bağlantılarıyla Nokia ve Nokia’nın sırlarıyla ilgili bilgilerin ilk kaynağı olan Eldar Murtazin son bir kaç yıldır Nokia içindeki bu etkinliğini kaybetmişti.
Geçtiğimiz yıl verdiği Lumia 920 ve bu yıl verdiği Lumia 1020 haberleri fiyaskoyla sonuçlanan Elmu lakaplı Eldar Murtazin bu sefer de Windows Phone 9 ve Windows RT‘nin geleceğiyle ilgili çok iddialı açıklamalar yaptı.

Haberin ayrıntıları için:
Eldar Murtazin’den Windows Phone ve Windows RT’ye dair büyük iddialar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

Esendağlı

Esendağlı

Üye
:sahan2:haber için çok teşekkürler

alical33

alical33

Üye
arayüzün baştan aşağı değişeceğini hiç sanmıyorum

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Sallama kahinler gibi bol keseden atıyor.
Hani bir video vardı... "Beyin bedava..+%^?"

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Sallama kahinler gibi bol keseden atıyor.
Hani bir video vardı... "Beyin bedava..+%^?"
dostum geçen gün konuşmuştuk bu haberi zaten. Aslında bana göre haber değeri yok ve yapmıyacaktım da. Ama sonra düşündüm:
bir kaç gün sonra bizim meşhur sitelerimizde şu şekilde haberler çıkmaya başlayacak:
1-wp9 2014'te geliyor
2-wp8 2014 bitiyor
3-mevcut cihazlar wp9 alamayacak destek 2014'te bitiyor
4-
5-
böyle uzayıp gidecek.

Dedim ki onlar yalan yanlış bilgilerle millet yanlış yönlendirmeden ben yalan olanı yazayım:)

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher, OttomaN TigeR, PureFood ve 4 diğerleri
alical33

alical33

Üye
dostum geçen gün konuşmuştuk bu haberi zaten. Aslında bana göre haber değeri yok ve yapmıyacaktım da. Ama sonra düşündüm:
bir kaç gün sonra bizim meşhur sitelerimizde şu şekilde haberler çıkmaya başlayacak:
1-wp9 2014'te geliyor
2-wp8 2014 bitiyor
3-mevcut cihazlar wp9 alamayacak destek 2014'te bitiyor
4-
5-
böyle uzayıp gidecek.

Dedim ki onlar yalan yanlış bilgilerle millet yanlış yönlendirmeden ben yalan olanı yazayım:)
testi kırılmadan attın tokatı yani abi :)

mesutcinik

mesutcinik

Üye
böyle adamlar bizim spor yorumcuları gibi olur olmaz herşey hakkında tahmin belirtip gündemde kalmaya çalışırlar buda onlardan biri sanırım...

4MaGuS

4MaGuS

Üye
ilk olarak wp9 çıkmadan önce win9 çıkması gerekiyor ve şuan microsoft win8 veya win8,1 güncelleme ile uğraşıyor ve yakın zamanda win 8,2 bekleniyor bunlar neyin kafasını yaşıyor adam daha yeni sistem çıkartıyor güncellemeye uğraşırken herşeyi bırakıp yeni bir sisteme mi geçicek çocuk oyuncagımı ya eğer böyle bir şey olursa zaten microsofta baya bir düşman çıkar emin olun çogu kişi bırakır

narnia16

narnia16

Üye
Adam gözden düşmüş tekrar ün kazanmak istiyo. Bunun içinde uzun vadeli olmayacak iddialarda bulunuyor. 2016 ya kim öle kim kala. Ama şu anda gündeme oturmuş durumda. Gündemde kalmak için ucuz numaralar. Konuşmaya bile değmez :kirbac:

ÖEY

ÖEY

Üye
Yahu adam medyada adı duyulsun diye yapıyor besbelli. MS yetkilileri basbas bağırıyor bu çekirdek yapısından devam edicez diye. Adamlar bu arayüzden vazgeçecek olsa windows 8 çoktan windows 7 gibi olmuştu. Ama bizim ülkemizde cahil, bol keseden sallayan insan çok hemen bu saçma sapan lafları çarpıtırlar. Malum siteler genelde 2-3 gün geriden geldikleri için pazartesi flaş haber diye geçerler bunu:bangin::kıskıs:

Üst Alt