Elano umut dolu mesajlar verdi

 • 24 Ekim 2010
 • 361 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Galatasaray'ın Brezilyalı yıldızı Elano, galibiyeti kaçıran taraf olduklarını söyledi ve umut dolu mesajlar verdi.





  Brezilyalı futbolcu, maçtan sonra yaptığı açıklamada, iyi mücadele ettiklerini belirterek, ''Burada bir galibiyeti hak ettik. Galibiyeti kaçırdığımızı düşünüyorum. İyi mücadele ettik, birçok pozisyona girdik ama ne yazık ki değerlendiremedik'' dedi.
  Sarı-kırmızılı takıma geldiğinden beri bazı sıkıntılar yaşadığını anlatan Elano, ''Sabırlı olmak lazım. Geldiğim günden beri bazı maçlarda oynadım, bazı maçlarda oynayamadım. Belirli bölümlerde ailevi problemler yaşadım. Tabi ki kariyerimden dolayı benden beklentilerin çok büyük olması normal. Bundan önceki hocamız Rijkaard ile aram gayet iyiydi. Çok önemli, çok iyi bir insandı. Şimdi yeni bir hocamız var ve forma şansı buldum. Bundan sonra da devam edeceğiz'' diye konuştu.
  Elano, Galatasaray'da son günlerle yaşanan değişiklikle ilgili bir soru üzerine, şunu söyledi:
  ''Bu tip değişikler futbolun içinde olan şeyler. Benim yorum yapabileceğim bir şey değil. Başkanın yorum yapabileceği bir şey, biz de saygı duyuyoruz. Çok önemli bir hoca ile çalıştık ama şu an gelen hoca da futbol kariyerine baktığımızda çok önemli bir isim. Bu tip değişiklikler bazen pozitif, bazen de negatif olabilir. Ama bugünkü performansa baktığımızda pozitif görünüyor'' ifadelerini kullandı.
   


  Yazan: tragedie
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/01/2019 - 06:51