ekteki swf dosyasındaki zaman rölesinde süreyi uzatmak?


ahmetmanav

ahmetmanav

Üye
    Konu Sahibi
merhabalar kolay gelsin

elektrik önlisans mezunuyum. ekteki dosyada asm motorlar için kumanda devresi mevcuttur. kumanda devresinde bulunan ZR isimli zaman rölesi 10 saniye ayarlı . benim talebim şu şeklide ; bu süreyi 20 saniye yapmak.

ilgili dosyabu adresten dosya için kodlayıcı indirdim fakat süreyi ayarlayacak yani 20 saniye yapacak satırı bulamadım. bu işleö nasıl yapılır bana öğretebilecek arkadaşlar var mı?
 
PALA.

PALA.

Üye
Delay yada Timer veya T yada D ile başlayan bir değişkene endekslidir muhtemelen. Zamanlayıcı katsayısına göre 10 saniye için 10000 - 1000 - 100 değerleri olabilir satırlarda bu değerlere rastlamadınız mı :hmmm
 
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
kaynak kodu buraya atabilir misiniz ?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt