Ekranın tamamını kaplayan dijital saatli tema!

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi

• Beğen
Tepkiler: İMD, AVCI_61_1, recco. ve 5 diğerleri
grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
:) güzelmiş gerçekten...

kral25

Üye
sağol reis bende böyle birşey arıyodum

veys2121

veys2121

Üye
sağol umarım n73 te çalışır

emre3017

emre3017

Üye
Gerçek saati gösteriyordemi ?

cemre007

cemre007

Üye
işime yarayacak bişey. çok saol

pavilion

pavilion

Üye
telefonum yaklaşık 10 kere beni uyardıktan sonra yüklememeye karar verdim. yinede sağol..

serbest1

Üye
teşekkürler sağol

lokman_03

lokman_03

Üye
tşklerrr çok güzell

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
tek kelimeyle mükemmel calısma cok saol

exe1454

exe1454

Üye
tesekkurler

boracetin

Üye
7 tane uyarı msj dan sonra artık nihayet yükledi oda 12:47 mi ne gösteriyor flash player yüklü
tel=N80

doctor_89

Üye
arkadaşım bu tema gerçek saati nasıl gösteriri ayarmı lazm flash oynatıcı yüklü n 73 telde ?

EFeNDy17

EFeNDy17

Üye
eyvallah buda güzel

SUPERSELO

SUPERSELO

Üye
Cok guzel olmus

KillerScorpion

Üye
sağol çok güzel

canerkarfb

Üye
kardeş tema nasıl yapıyon

kimicim35

Üye
tesekkurler ındırdım

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt