Ekran zaman aşımını kapatma.

Sponsorlu Bağlantılar

Kuzova

Kuzova

Üye
    Konu Sahibi
Ekran zaman aşımını kapatma.
Selamın aleyküm note 2 kullanıyorum ekran zaman aşımını kapatmak istiyorum ekran hiç kapanmasın bunu nasıl yapabilirim program vs var mı?
Bi yardım etseniz.

Karavelaa

Üye
Selamın aleyküm note 2 kullanıyorum ekran zaman aşımını kapatmak istiyorum ekran hiç kapanmasın bunu nasıl yapabilirim program vs var mı?
Bi yardım etseniz.
Mantıkken şöyle olur.Arkada bir program çalışır gibi gözükür ve kapatmaz.Oda fazla ram yemeyen uygulama lazım.Araştırayım bir ;)

H0lligan

Üye
Mantıkken şöyle olur.Arkada bir program çalışır gibi gözükür ve kapatmaz.Oda fazla ram yemeyen uygulama lazım.Araştırayım bir ;)
Ya benim aklima soyle birsey geldi simdi bu bizim butun ayarlarimiz system de biyerde felan kayitli degilmi ? Bende bu 30dkk Bunu bulup mesela 3000dkk felan yapsam hallolmaz mi mesele ?

Karavelaa

Üye
Ya benim aklima soyle birsey geldi simdi bu bizim butun ayarlarimiz system de biyerde felan kayitli degilmi ? Bende bu 30dkk Bunu bulup mesela 3000dkk felan yapsam hallolmaz mi mesele ?
Hmm olabilir ama tamamen bozarsan ya - gibi bir şeye düşerse nolcak?

H0lligan

Üye
Custom rom zaten dogru yu bulana dek devam yeterki o dizini bulalim :D
Aslinda 0 ida deneyebiliriz ama busefer hic acilmayabilir onuda dusundum yinede denemeye deger :D

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Bi yardım etseniz.

Linkteki uygulamalari kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:

H0lligan

Üye
Hmm olabilir ama tamamen bozarsan ya - gibi bir şeye düşerse nolcak?
Yada <uses-permission name="android.permission.WAKE_LOCK"> bu izini android system apk sine eklesem çökme olurmu sence :D

Üst Alt