Ekran sorunu çözen yok mu...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SnL.dracula

Üye
    Konu Sahibi
Ekran sorunu çözen yok mu...
şe ekranı bana temızleme yolunu öğretene hergun dua atcem ya. ama servıce yolu gozukmeden kendım temızleyecem bana yol gosterın sx1 cılerın enfazla sıkayet ettıgı seyde bu saten yardım? :'( :ah: :'( :'(

taz_crash

taz_crash

Üye
bence bunun herhangi bi çozumu yok sx1 de bi bu kotu işte!! :)

FrontmaN

FrontmaN

Üye
kasayı çıkarırsan ancak temizlersin ekranı

ibonline

ibonline

Üye
sana bir püff nokta kimseye deme
hani okadar silirsende halan toz kalır bende sinir olmuştum sen gibi
ne yaptım biliyonmu bant atarak temizledim ne tüy kaldı nede toz ama bir anda cekme bandı yavaş yavaş sindire sindire ok yoksam mahvedersin güzelim ekranı ;;)

iceboy

iceboy

Üye
Pek anlamadim ve SX1 nasil acilir onuda bilmiyorum. Ama bu asagidaki linkde siemens tellerin kimisini nasil acabilecegin resimlerle aciklanmis. Istersen bir bak. Teli acip ekrani temizleyebilirsin eger demek istedigin buysa. Ama ozel (sanirim T6) tornavide gerekli...

iceboy

iceboy

Üye
Neysa, sorunu cozdum millet, giriyor artik wapa ama artik beles degil tabi! ;(
Ama halen neden gprs seceneginin olmadigini aklim almiyor!

Shadowman07

Shadowman07

Üye
kardeş teli sökmeden ekranı temizleyemezsin..

cmert

cmert

Üye
aleti sökmeden temizleme yolu var ama biraz riskli.ben denedim başarılı oldum.ekran ön kapağa yapışık.herhangi bir köşeden yavaşça ve çok dikkatlice ekran yüzeyini kaldıracaksın.köşelerden tutup yalnız.böylece aleti sökmeden ekranın ta kendisiyle yüz yüze olacaksın.fön tutup temizleyebilirsin mesela.sonra aynı şekilde ekranı yerine yapıştıracaksın kolay gelsin.

polat_alemdar

Üye
Originally posted by cmert17@Sep 22 2005, 01:33 PM
aleti sökmeden temizleme yolu var ama biraz riskli.ben denedim başarılı oldum.ekran ön kapağa yapışık.herhangi bir köşeden yavaşça ve çok dikkatlice ekran yüzeyini kaldıracaksın.köşelerden tutup yalnız.böylece aleti sökmeden ekranın ta kendisiyle yüz yüze olacaksın.fön tutup temizleyebilirsin mesela.sonra aynı şekilde ekranı yerine yapıştıracaksın kolay gelsin.
[post=173821]Quoted post[/post]​

arkadaşım sakın telefona yada ekranına fön tutmayın verdiği ısıdan dolayı cihazın elektronik aksamına zarar verebilir ve plastik kapağı da eritebilir o yüzden doğru yöntem değil
hiç tutmamak en iyisi ama ille de fön tutucam diyorsanız en ılık ayar da tutun

adincer

adincer

Üye
valla arkadaşım bende teli söküpte temizledim.içi çok aşırı toz olmuştu.bende daha ayrıntılı sökme resimleri var mail adresini verirsen sana gönderebilirim.

SnL.dracula

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by adincer@Sep 22 2005, 06:21 PM
valla arkadaşım bende teli söküpte temizledim.içi çok aşırı toz olmuştu.bende daha ayrıntılı sökme resimleri var mail adresini verirsen sana gönderebilirim.
[post=174169]Quoted post[/post]​
tamam bana gönder benım telefon kususuz calısıyor ama tek sorunum . ekren cok kırli . nasıl acıldıgını felan bana resımlerle gonder ok kardesım hadı eywallah. allah razı olsun sızden ve :maxicep: ten byessss
[email protected]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt