Ekran Parlaklığı

Sponsorlu Bağlantılar

zıpcık

Üye
    Konu Sahibi
Ekran Parlaklığı
Arkadaşlar ben ekran parlaklığını 2 çubukta kullanıyorum. Bataryasından ve parlaklıktan gayet memnunum fakat telefon kendi kendine ekran parlaklığını düşürüp yükseltmeye başladı. Düşürse de yine 2 çubukta, parlaklığı artsada yine 2 çubukta. Neden böyle birşey yapıyor bilen var mı?:vur

denizci535

denizci535

Üye
depolarda simple brigthness applet var o kurulu degilse kur sorununu giderecektir...sonra sarj iconuna tikla orada goreceksin...

yalcin33

Üye
dikkat edersen karanlıkta ve aydınlıkta ekran parlaklıgı degısır ışık akısı sabıt olan yerlerde senın ayarında kalır ekran parlaklıgı yanı problem değıl guzel bı ozellık aslında ekranın ısıgını ortamın ısıgına gore ayarlıyor.

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
karanlıkta düşüp aydınlıkta artıyorsa bu bendeki sony e de var otomatik ama dını unuttum

zıpcık

Üye
    Konu Sahibi
Tamam batarya açısından güzel bi özellik olabilir ama tam oyunun en heyecanlı yerinde ekran ışığı azalıyor. Çok sinir bozucu birşey. Dediğiniz uygulamayı deneyeceğim. Bakalım sonuç alabilecek miyim?:hmmm

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
karanlıkta kısık aydınlıkta açıksa otomatik yapıyor bilmem ne sensör ü

denizci535

denizci535

Üye
evet o zaten otomatik aydinlikta daha iyi gormen karanlikta fazla isik gozunu almamasi icin...

Üst Alt