Ekran Kilidi - Desen Öğrenme ( Kırma Demiyorum ! Öğrenme ! ) ( Formatsız )

Sponsorlu Bağlantılar

tcfb

tcfb

Üye
    Konu Sahibi
Ekran Kilidi - Desen Öğrenme ( Kırma Demiyorum ! Öğrenme ! ) ( Formatsız )
Merhaba arkadaşlar hepimizin sorunu olan unutulmuş desenler artık hiçbir sorun teşkil etmiyor .Bu videoda diğer videoların aksine hiçbir format işlemi olmadan çok kısa bir sürede deseni nasıl öğrenebileceğinizi anlattıım . Deseni kırmaya çalışmadan öğrenmenin ilk ve tek yolu budur . Lütfen beğenmeyi yorum yapmayı ve abone olmayı unutmayın .

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Sorunsuz Çalışan Telefonlar :
General Mobile Discovery

Program Linki :

İşlemi sorunsuzca yaptığınız telefonları yorum kısmına yazarsanız diğer arkadaşlarımızda yararlanabilirler .

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ziyaacat, gokturk_28 ve DarkredBlue61

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İyiymiş :D

• Beğen
Tepkiler: tcfb
snaykeder

snaykeder

Üye
Tesekkürler
Link ucmus

Misafir - 523941

Telefon Sony Xperia Z lütfen yardımcı olun askerlik fotoğraflarım var içinde 3 yıl sonra telefonumu köyde evde kaybetmiştim. bulamamıştım akslilten şarjda yüzde 3 tü. 3 yıl sonra tesadüfen buldum. gelki deseni hatırlamıyorum. ve pin kod seçeneği veya deseni unuttum seçeneği bile yok. nasıl yapa bilirim.

v30xy

v30xy

Üye
Merhaba arkadaşlar hepimizin sorunu olan unutulmuş desenler artık hiçbir sorun teşkil etmiyor .Bu videoda diğer videoların aksine hiçbir format işlemi olmadan çok kısa bir sürede deseni nasıl öğrenebileceğinizi anlattıım . Deseni kırmaya çalışmadan öğrenmenin ilk ve tek yolu budur . Lütfen beğenmeyi yorum yapmayı ve abone olmayı unutmayın .

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Sorunsuz Çalışan Telefonlar :
General Mobile Discovery

Program Linki :

İşlemi sorunsuzca yaptığınız telefonları yorum kısmına yazarsanız diğer arkadaşlarımızda yararlanabilirler .
Bunu rootlu telefondan sistem klasörleri en erişerek yapabiliyor muyuz? O da iyi olurdu.
Telefon Sony Xperia Z lütfen yardımcı olun askerlik fotoğraflarım var içinde 3 yıl sonra telefonumu köyde evde kaybetmiştim. bulamamıştım akslilten şarjda yüzde 3 tü. 3 yıl sonra tesadüfen buldum. gelki deseni hatırlamıyorum. ve pin kod seçeneği veya deseni unuttum seçeneği bile yok. nasıl yapa bilirim.
Videoda herşey var o yöntemle yapabilirsin.

Üst Alt