ekran kartı performans sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
ekran kartı performans sorunu
arkadaşlar bende 256 mb ge-force fx 5500 ekran kartı var ama driverlar yuklu olduğu halde oyunlarda donma yaşıyorum hemde çok aşırı bu sorunu nasıl çözebilirim ?? yadımlarınız için şimdiden teşekkürler.....

symbianboy

Üye
saat çubuğunun orda nvidia işaretinin üzerine sağ tıkla performans ve kalite ayarlarına gir ordan sistem performansına gir yüksek performansı seç tam ekran kartından verim alırsın

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
ya onları biliyorum son driverlarıda yukledim performansıda gerekli şekilde seçtim amaa olmuyo işte :(

midnight

midnight

Üye
Bir de anakatın driverlarını yüklemediysen yükle,bende intel anakart var,intel aplication accelator'u yükleyince,ekran kartı da hızlandı...

symbianboy

Üye
belkide virüs girmiştir yada ekran kartı driverlarını sil baştan yükle

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
zaten benim pc 1 ay dan fazla format yemeden durmaz :agla:

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
Originally posted by NeedLeFLuff@Oct 21 2005, 11:03 PM
zaten benim pc 1 ay dan fazla format yemeden durmaz :agla:
[post=196339]Quoted post[/post]​

benim masaüstü de öyle walla :lol2:

slayer

Üye
valla formatla olmaz bu iş. Sürücü güncellemek sonuc vermeyorsa DEĞİŞTİR... :DD

damadada

Üye
arkadaşım ekrankartının256 geforce olması nvidayı baglamıyor sanatavsıyem sıstemuyumlulugunu tambıdenesen derım oyunlar bılıyosun pentıum ve celeron işlemcilerde çok farklılık arz edıyor yanı sıstemının yeterlılık sertıfıkasını yaptır okey.

RockFord Fosgate

Üye
bence overlock yap programını bul ındır overlock yap olmazsa servıse gonder kartı!!yada once servıse gonder overlock garantı kapsamından cıkarabılıyor kartları

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
heppinize teşekkürler driver ı güncelledim sorun halloldu

Üst Alt