Ekran kartı mı arızalı

Sponsorlu Bağlantılar

snapdroid

snapdroid

Üye
    Konu Sahibi
Ekran kartı mı arızalı
Sa. Benim laptop bazen açılıştan 2 3 dk sonra resmi gözüktüğü gibi oluyor ve 10 saniye sonra hareketsiz kalıp kapanıyor. Bu esnada ben hiçbir şey yapmıyorum

[/url][/IMG]
olarak bu olayı w7de gördüm. Sonra w10 a güncelleyince de görmeye devam ettim.
Bu sorunun bir çözümü varmıdır
[/url][/IMG]

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Aleykumselam Isıdan Kaynaklı Bişey Yok Heralde Değil Mi? Tamda Sorunu Anlayamadım Ama

• Beğen
Tepkiler: snapdroid
snapdroid

snapdroid

Üye
    Konu Sahibi
Bazen bu ekran toprak kahverengi veya farklı tonlarda oluyor.
Varsaçözümü veya masrafı deyin.
Aspire 5750g 2011
Nvidia 520m
İ3 2330m
Aleykumselam Isıdan Kaynaklı Bişey Yok Heralde Değil Mi? Tamda Sorunu Anlayamadım Ama
Resmi şimdi attım anlarsın. Isıda kaynaklı değil.
Bide ben bunu bazen şarja bağlı ama pilsiz kullandım. Böyle yapsam o c etkisi olup bozabilir mi

Az önce 3 kez tekrarladı

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Formatı Denedin Mi? Sanki Yazılımsal Gibi.Donarken Ses Vs Var Mı? Ekran Kartı Driverini Değiştirmeyi Dene Olmazsa

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Temiz Windows 10 kurulumu yapin PC açılınca aygıt yöneticisisine bakın eksik Driver var mı :oke:

• Beğen
snapdroid

snapdroid

Üye
    Konu Sahibi
Formatı Denedin Mi? Sanki Yazılımsal Gibi.Donarken Ses Vs Var Mı? Ekran Kartı Driverini Değiştirmeyi Dene Olmazsa
Hiç birşey yok. Sadece bi anda görüntü resimdeki gibi oluyor . Ama açıldıktan 10 dk sonra sorun yok

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
10dk sonra düzeliyorsa ekran kartı ile ilgili sıkıntı var bir tamirciye göstermeden anlayamazsınız

snapdroid

snapdroid

Üye
    Konu Sahibi
10dk sonra düzeliyorsa ekran kartı ile ilgili sıkıntı var bir tamirciye göstermeden anlayamazsınız
10 dakika sonra düzelmiyor. Açılıştan 10 dakika içinde resimdeki gibi oluyor. Sonra sorun olmuyor.
Bide Olurda gösterirsem birine ne yapar cihaza.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
10 dakika sonra düzelmiyor. Açılıştan 10 dakika içinde resimdeki gibi oluyor. Sonra sorun olmuyor.
Bide Olurda gösterirsem birine ne yapar cihaza.
birşey olmaz en fazla ekran kartını değiştirir birde diğer arkadaşların dediği gibi temiz bir format denemen iyi olur belki yazılımsaldır hiç masrafsız kurtulursun

• Beğen

Üst Alt