Ekran kartı driver yükleyince laptop kasıyor

Sponsorlu Bağlantılar

SouLW3

SouLW3

Üye
    Konu Sahibi
Ekran kartı driver yükleyince laptop kasıyor
Arkadaşlar bilgisayarım Lenovo y50-70 ekran kartı modelim nvidia gtx 860m , sorunum şu şuanda ekran kartı kurulu değil intel ekran kartıyla çalıştırıyorum kasmadan calısıyor fakat bilgisayara ekran kartının nvidianın driverini yükleyince bilgisayar kasmaya başlıyor.. ekran kartını çalıştıracak işlem yapınca yani oyuna girince bilgisayar donup kalıyor veya mavi ekran veriyor sorun nedir ? Tamiri olurmu? Yazılımsal mı donanımsal mı? Bilgi verebilcek varmı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MaxipmaN

Üye
doğru driveri kurmamış olabilirsin. bir önceki sürümü deneyebilirsin.

SouLW3

SouLW3

Üye
    Konu Sahibi
doğru driveri kurmamış olabilirsin. bir önceki sürümü deneyebilirsin.

Doğru driveri kurduğundan eminim. Nvidianın sitesinden indirdim gtx860m güncel driveri

MaxipmaN

Üye
Doğru driveri kurduğundan eminim. Nvidianın sitesinden indirdim gtx860m güncel driveri

nvıdıa driver konusunda çok sıkıntı çıkarıyor son bir yıldır eski sürümü dene

SouLW3

SouLW3

Üye
    Konu Sahibi

MaxipmaN

Üye
Eski sürümü nerden bulabilirim?

Onu bilmiyorum hocam ben amd kullanicisiyim. Sitesinden 15.7.1 kurup geciyorum sonrakiler beta diye bunu da koymuslar rahat oluyor

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
windows 10 kullanıyorsan sürücüyü kaldırıp aygıt yöneticisinden internetten arayıp yükleme seçeneğini dene windows kendi kursun veya aynı şeyi windows update ilede yapabilirsin

goldmobile

goldmobile

Üye
Bence nvidianın sitesinden değil de lenovonun sitesinden Laptop modeline göre indir

SouLW3

SouLW3

Üye
    Konu Sahibi
windows 10 kullanıyorsan sürücüyü kaldırıp aygıt yöneticisinden internetten arayıp yükleme seçeneğini dene windows kendi kursun veya aynı şeyi windows update ilede yapabilirsin

Update yapınca direk mavi ekran veriyor

goldmobile

goldmobile

Üye
Laptopun tam modelini ve Windows versiyonunu yaz

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Nvidia Geforce Experince kuruyorsunuz değil mı ?

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Son düzenleme:

Üst Alt