Ek Özellik İsteği

Sponsorlu Bağlantılar

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Ek Özellik İsteği
-1-
Kişi takibi için bu bildirimlere ek olarak;
* Mesajı alıntılandığında
*Bahsedildiğinde
Bildirimleri eklenebilir mi?

-2-​

Üyeler bölümünde tüm forumun Haber akışı ile tüm forumun Son Durum Güncellemeleri ayrı olarak görüntülenebiliyor. Durum güncellemelerinin diğer akışlardan ayrılması gayet kullanışlı bir özellik.

Ancak aynı ayrım takip ettiğimiz üyelerde yapılmamış. Kişisel aktiviteler bölümünde takip ettiğimiz üyelerin tüm hareketleri tek bir yerde toplanmış. Burayı da tüm forum gibi ayırabilirsek aynı kullanışlılık orada da yakalanır.
Bunlar mümkün müdür?

Son düzenleme:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Resimlerde görüldüğü şekilde kişi profiline tıklandığında oylanan konuların sayısı gözükmekte. Ancak oylanan konular hangileridir? Tıklanamamakta. Kendi konularımız içinde durum aynı sadece profil resmimiz üzerinde sayı olarak görülebilmektedir.
Oraya tıklandığında bizi kişinin profiline atıp gönderiler/en iyi cevap listesinin olduğu kısımda açılacak 'Oylanan Konuları' bölümüne yönlendirse?
Veya yine altta profilde görülen mesaj ve konu sayısına tıklandığında yaptığı gibi oylanan konuları aratıp liste yapsa?

Son düzenleme:
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
@Ozan bey bu konu ile ilgilenmektedir, size kısa bir süre içerisinde yardımcı olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır, beklemedeyiz..
Ozan'ın çalıştığı belli oluyor :)
Arada site gidip geliyor. Profil fotoğrafını da değiştirmiş, gif resmi "bana dokunmayın, kafam dolu şimdi" diyor

Son düzenleme:
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada takip ettiğimiz üyeler için bir Online listesi demiştim forumun en altında bu mevcuttu bunu unuttum ben yani o kısmı siliyorum.
Online gözükme süresini de inceledim 1 saat hareketsizlik süresinden sonra listeden siliniyorsunuz. Bu da bilgi olarak kalsın burada..

Son düzenleme:
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Konuyla ilgili çalışmalar devam ediyor sanırım.
Ben ''Oylanan Konuları'' olarak fikre giriş yapmıştım Ozan ''Konu Oylamaları'' olarak 'Bak işte bunu düşünmemiştim' dedirten aynı eksiğin diğer kolundan giriş yaptı, bravo!

Kendi oylamalarımızı görebiliyorduk ama diğer kişilerin kendi oylamalarını liste olarak göremiyorduk çok güzel düşünmüşsün.
Ancak henüz geliştirme aşamasında olmasıyla mı ilgili bilemem bugün bazı oylar için ve ilk bir kaç gün şöyle bir sorun vardı.
Resimler açıklıyor:
Birinci resimde Oylamalarım bölümünden tarattığımızda tüm oyladığım konular eksiksiz görünürken

Özelliğin profil sayfasına eklenmiş yeni halinde çoğunu göstermiyor, kafasına göre ekleme yapıyordu. Dolayısı ile başka üyelerin Konu Oylamalarını aynı şekilde yarım yamalak göreceğimiz anlamına geliyor bu.

Ancak az önce bu resimlerde görünenlerin üstüne son bi denemeler yaptım ve iki kısımdada hepsini gösterdi. Ya sorun düzeldi ya da arada devreleri yakıyor.
Neyse sorunla yeniden karşılaşırsam haber vereceğim.
Konu Oylamaları özelliği bu sorunun gittiği teyit edildiğinde tamam olacak.
Şimdi profil sayfalarında aynı butonun yanına Oylanan Konuları özelliğini beklemedeyiz.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım çalışmalar bu sınırda sonlandırıldı. Gidilecek bir adım kalmadıysa konu kapatılabilir

Üst Alt