ehliyet fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

hyucek

hyucek

Üye
    Konu Sahibi
ehliyet fiyatları
"
maliyeye 250
sınav ücreti 60
Emniyete 40
bunları hernereye gidersen git vericeksin. (ben mecbur kaldım verdim meselesi :))

kurs ücreti 250

top:600

gerekenler:
4 ikametgah (muhtardan alınacak)
6 foto
4 kimlik fotocopysi
öğrenci belgesi
birde emniyetten bişeyler ama şu an aklımda değil.

"
alıntıdır...

bu arada bu sene 87 liler doğumgünlerinden sonra ehliyete başvurabiliyorlar. yani 01 08 1987 li biri 01 08 2005 tarihinde ehliyet almak için başvurabiliyor. hadi kolay gelsin.

symbianboy

Üye
yaş bi gelse offf daha kaçak sürüyoruz :horse:

hyucek

hyucek

Üye
    Konu Sahibi
abi walla kaçak cok kötü iş sarhoşun biri gelip sana çarpsa veya intihar etmek isteyen biri önüne atlarsa butun suc sana kalıyo. walla ben Ağustosu bekliyorum eylüldede sınav var artık :) inşallah alırız

symbianboy

Üye
oda doğru olsun seneye alırız belki ;)

Quattro

Quattro

Üye
Yoo. Eğer araba sürmesini biliyosan sadece teorik dersler(motor,trafik,ilkyardım)derslerine girebilirsin. İzmirde mesela eğer öyle seçersen 150 milyondan başlıyor. Birde tabiiki harç març paraları ama onlar dahil değil. Sınavdan birgün önce bi kere direksiyon dersine giriyosun ve sınav parkuruna gidiyosun oda yani sınavda ilk defa arabaya binince arabayı yadırgamaman için.....

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
ben alalı daha 1 ay oluyo 86 temmuzluyum...kurs 600 milyon (peşin 500)+20 saglık raporu+2.5 sabıka kaydı+5 kan kartı+130 toplamda sınav icin+174 milyonda emnıyete Eskisehir icin gecerlı :)

ibrahimcay1

Üye
symbianherif senin yas kac????

berberix

Üye
abi hangi kurs bu yeri nerede acaba

met

Üye
Vallahi ben ehliyetimi18 imegirdiğim gibi aldım arabam da var almak isteyenlere kolay gelsin.

vagabond

Üye
<div class='quotetop'>(symbianboy &#064; Jun 10 2005, 08&#58;23 AM) [post=80308]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
yaş bi gelse offf daha kaçak sürüyoruz
[/b][/quote]
aynen yaaaa

aTTra

Üye
Yi&#287;enim yaz&#305;ld&#305;, s&#305;nav&#305; geçti..

Ben size masraflar&#305; söyliyeyim;

Verilenler;

Kurs ücreti ( Pe&#351;in ) = 500 YTL

Adli sicil kayd&#305; = 5 YTL

Sa&#287;l&#305;k raporu = 45 YTL

S&#305;nav ücreti = 22 YTL

14 adet foto&#287;raf = 10 YTL

&#304;kametgah = 5 YTL

Verilecekler;

Emmiyet müdürlü&#287;üne = 27 YTL

Dosya toplama i&#351;ine = 5 YTL

&#350;öförler derne&#287;ine = 205 YTL

Toplam = 819 YTL

Not : Kurs ücreti illere göre de&#287;i&#351;iklik gösteriyor mesela &#304;stanbul&#39;da 350 YTL

damadada

Üye
kurs ucretı nerde 250 baba yapma yaw daha ehlıyetı yasım 24 olmasına ragmen (okulumdan dolayı ) 4 AY ÖNCE ALDIM
kurs ücretı zorla ındırmeme ragmen 400 kagıt
artı sınav harc 150
bankadır derken tam 630
ytl ye maloldu cok
para yaw
daha okulun harçlarını yatıramazken
gençlıge reva mı buyapılanlar
devletımız para gelsınde nerden gelrıse gelsın mantıgı gutme
lüksü
olamaz umarım paralar hıcolmassa dogru yerlere gıtsın batan bankaları kurtarmaktan ıllallah ettık

tekrar soyluyorum ve hepınıze katılıyoprum bu konuda oldukça külfiyatlı bır sıstemde yasıyoruz haberımız olsun
selametle........................
..................serkan

CannYFoX

Üye
öğrenci belgesi olarak lise ortaokul farkedermi....

the_patriot

Üye
kadıkoy barış sürücü kursu 12*30= 360 ytl sadece kurs ücreti direksiyon dahil, sınav ücreti içinde

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
arkadaşlarben 87 liyim 20 ocakta ehliyeeti alıcam sınavlardan geçtim şimdi sertifikamın cıkmaını bekliorum ayrıca kesinlikle ehliyetsiz arç kullanmayın gercekten cezası cok agır biri geli sana carpsasuçlu olan sensin bu yuzden ehliyeti olmayanlar biraz daha beklesin ayrıca stajerlik durumuda söz konusu sanırım subattaki snavda geçerliymiş nese allah yardımcınız olsun

aTTra

Üye
<div class='quotetop'>(CannYFoX &#064; Jan 2 2006, 05&#58;04 PM) [post=243224]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
öğrenci belgesi olarak lise ortaokul farkedermi....
[/b][/quote]

B sınıfı için en az ortaokul diploması, eğer yaşınız doldu fakat lisede felan okuyorsanız yada üniversitede, öğrenci olduğunuza dair okulunuzdan belge almanız gerekli..

mevlut

Üye
gençler ilk okul mezunları ehliyet alamıyormuş diyorlar bu konu yıllardır sürüp dürüyor acaba sondurum ne blen varmı
suan ilk okul mezunları e vaya b herneyse ehliyet alabilirlermi??????????????????????????

the_patriot

Üye
şu anda ilkokul mezunları başvurabilir

abuvice

abuvice

Üye
ne kadar pahalanmış...bu...300 e almıştım toplam

vagabond

Üye
tskkürler