Eğri oturalım doğru konuşalım..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Eğri oturalım doğru konuşalım..
Bankasya liginin en değerli kluplerinden olan boluspor, play offlarda şanssız bir şekilde elenerek süper lig hayalini seneye bıraktı.. Kongre ye gidiliyor, geçen sene ki haksızlığa, ama başarıya rağmen yeni bir hoca gelecek takımın başına, bu türkiye liglerinde yapılan en büyük hata, mükemmel futbol oynayan bir klup bana göre boluspor.. Toprağım, ve trübünün en tutkulu olduğu diyardan bahsediyorum.. Boluspor u temsil eden son 2 yıldır futbolcularıyla , teknik kadrosuyla tamamen bir avrupa klubü kadar etkili oldukları için onları tebrik ediyorum.. Örnek bir futbol klubüne başkanının şu açıklamaları yakışmadı ;

Kod:
[B][B]Bank Asya 1. Lig ekibi Boluspor'un kulüp başkanı Necip Çarıkçı, takımın geleceğinin ve teknik direktörün durumunun kongrede belli olacağını söyledi. [/B][/B]

[B]30 Mayıs'ta kongrenin yapılacağını belirten Çarıkçı, ''17 Mayıs tarihinde ilk kongreyi yaptık, çoğunluk sağlanamadı. 30 Mayıs tarihinde kongre kararı alındı. Kongrede Boluspor'un geleceği belli olacak. Bu akşam da yönetim toplantımız var. Enine boyuna tartışacağız'' dedi. [/B]

[B]Boluspor'un çok büyük transferlerle lige başlamadığını ifade eden Çarıkçı, ''Diğer takımların yapmış olduğu transferler, hem Kasımpaşa, hem Manisaspor, hem Diyarbakıspor büyük paralarla bütçe ayırdılar. Bizim bütçemiz belli. Biz küçük bütçelerle takımımızı büyük hedeflere ulaştırdık. [/B]

[B]Her geçen gün takımda yükselen bir ivme var. Bu sene de ligi üçüncü tamamladık. 2009-2010 sezonu ne olur konusu kongrede ortaya çıkar. Şu bir gerçek ki beş yıldan beri devam eden yönetim kurulumuz hakikaten çok yoruldu. [/B]

[B]Benim için hiçbir şey fark etmez. Önemli olan burada Boluspor'un menfaati. Boluspor'un menfaatleri ne diyorsa ben ona bakarım. Bugüne kolay gelmedik biz. Yapılan her şey ortada. Önemli olan ekonomik yönden mağlup olmamak'' diye konuştu. [/B]

[B]Necip Çarıkçı, Boluspor'un Ankara'da Play-Off karşılaşmasında Karşıyaka karşısına yanlış kadro ile çıktığına inanmadığını belirterek, ''Basında çıkan haberler yanlış. İlyas'ın çok büyük sakatlığı var. Sezonu kapattı zaten. İlhan Şahin'in sakatlığı vardı. Adam yoktu, oynattık. [/B]

[B]Sertan ve Edim konusunda dışarda spekülasyonlar var. Ben onlara katılmıyorum. Onların da 10 günden beri sakatlıkları vardı. Antrenman eksiklikleri vardı. Hoca onlara belli bir dakikadan sonra şans vermeyi düşündü ki oynattı. Karşımızda çok sağlam Sertan ve Edim yoktu. [/B]
[B]Oyuncular sakattı'' şeklinde konuştu. [/B]
[B]Çarıkçı, teknik direktör Serhat Güller konusu ve Boluspor'un geleceğinin 30 Mayıs tarihinde yapılacak kongrede belli olacağını ifade etti. [/B]
[B]Transfer konusunda çalışma yapıldığını anlatan Çarıkçı, bu konunu da kongre tarihine kadar bekleneceğini kaydetti.[/B]

Demem o ki, boluspor 6 eksikle mücadele ettiği maçları deplasmanda dahi olsa kazanan bir ekiptir, futbolu futbol gibi oynayan takımdır, türkiyede böyle çok az klübümüz bulunmaktadır bana göre ve isterim ki bu klüplere büyük klüplerimiz sahip çıksın, onları bünyesine katsın.. Umarım gelecekte, gelecek sezonlarda süperlig de görürüz, türkiye kupası finali ve süperligi 3. bitirmiş bolusporumuzu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt