Efsane reklamla geri döndü....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Efsane reklamla geri döndü....
Efsane reklamla geri döndü

G.Saray'ın yeni formaları dün basına tanıtıldı. Taraftarın en sevdiği parçalı formalar yönetimde tartışmalara neden oldu. Yönetici Taşdelenler, "Reklam, formanın önüne geçti" diye tepki gösterdi.

Sponsorlar abartılmış!

Formanın dizaynını kendisinin yaptığını söyleyen yönetici Taşdelenler, "Tasarımda oynama olmuş, sponsorlar ön plana çıkarılmış. Bu çok rahatsız edici" açıklamasını yaptı.

Değiştirilmiş
100. yıl formalarının tanıtımı sırasında salonda küçük bir gerginlik yaşandı. Yönetim kurulu üyesi Derya Taşdelenler, yönetim kurulunun gruplar halinde podyuma davet edilmesine tepki gösterdi. Taşdelenler, "Tanıtım sırasında belli kişileri çıkardılar. 4-5 kişiyi atlamaları hoş değil. Bu formayı ben dizayn ettim ancak formalarda oynama olmuş. Sponsorlar ön plana çıkartılmış. Bundan da rahatsızlığım var'' diye konuştu.

75 YTL'ye Satılacak
Sinirlenen Taşdelenler'i Ergun Gürsoy sakinleştirmeye çalışırken, sponsor firma Avea'nın sarıkırmızılı formada yer alan logosunun büyüklüğü dikkat çekti. Göğüs bölümündeki logonun eskiye oranla büyümesinin yanında firmanın kollardaki logosunun da yine fark edilecek şekilde büyük dizayn edildiği görüldü. Tartışmalara neden olan 100. yıl forması 75, beyaz orijinal forma 69, beyaz taraftar forması ise 39 YTL'den satılacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...