Efsane geri döndü :)))

 • 24 Ekim 2010
 • 840 Okunma
 • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. MOTOROLA TÜRKİYE PAZARINDA YILLARDIR SÜREN SUSKUNLUĞUNU BOZDU VE EFSANE RESMEN GERİ DÖNDÜ. MOTOROLA MİLESTONE VE MİLESTONE XT720 TÜRKİYE'DE... İŞTE LİNKLER:
  MOTOROLA MILESTONE CEP TELEFONU                     - Teknosa Alışveriş Sitesi

  MOTOROLA MILESTONE XT720 CEP TELEFONU                   - Teknosa Alışveriş Sitesi

  Neden mi büyük siteler? Çünkü daha pahalı oluyorlar. Çünkü satış sonrası hizmetleri çok iyi. Ve tüm ürünleri garantili. Ucuzuz diye iddia eden siteler garantisiz ürünler satıyorlar,:off: satış sonrası ilgiyi alakayı kesiyorlar.:off: Kredi kartıyla ürünü alıyorsunuz. iki gün sonra stokta yok diyorlar. paranızı iade edelim yada yerine garantisiz ürün verelim diyorlar. paraya iade edin diyosunuz, tamam diyorlar ne zaman iade edecekleri belli değil.:off: Haberiniz olsun:d:
   


  Yazan: uyduruk57
 2. java desteği bile yok! ve galiba dahili GPS te yok. zor döner motorola biraz :)
   
 3. ne efsanesi::::hmmm
   
 4. motorolamı :D ''motor--ola'' başka bi işe yaramz
   
 5. Okuma yazma bilmeyen arkadaşlara duyurulur:naughty:. xt720'de gps ve java var.:d: Olmayan ilk modeldir. :ağlarım:Bir de telefonu niçin aldığınız önemli. :naughty:Telefon iletişim için alınır.:oke: Motorola telefonlardaki görüşme sırasındaki ses kalitesini hiçbir telefon sağlamıyor.:oke: Bir de diğerleri yokken motorola cep telefonu yapıyordu. :islikYani motorola cep telefonunun mucidi oluyor. :islikBir de bu telefon modeli abd de iphone dan sonra en çok satan cep telefonudur.:aha: Özellikle xt720'yi kıyaslarken dandik markaların çakma modelleriyle değil:nono: iphone modelleriyle kıyaslamanızı öneririm... :))):bye2:
   


 6. hahaha cok dogru telefon sampiyonu bu sene samsung gelecek senede öle gözüküyor nokia symbian bırakmazsa
   
 7. Şampiyon olmak çok telefon satmakla olmaz... Hahaha :D
   
 8. eger ürettigi telefon iyi olmazsa millet nie alsın?
   
 9. Mercedes, Porsche, Ferrari vs.. bu markalar kalitesiz oldukları için az satıyorlar galiba. O yüzden satış rekoru kıramıyorlar. Çok satış yapmak, çok kaliteli olmakla asla ve asla eşdeğer görülemez. :nono:

  --------------- Ekleme ---------------

  Motorola v9'um mesela kaç defa kafa üstü betona çakıldı. Telefon gövdesinde bir kaç çizik oluştu. Çünkü telefon çelik kasa. Konuşurken sunduğu ses kalitesini anlatamam. Kullanmak gerekir.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 00:50