Editör Aranıyor


dogan625

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar çok fazla bir zaman olmadan şıp diye açtığım sosyal içerikli onedio kafasında mynet havasında bir site oluşturdum ve bu portala yazar değil kendi edasında birden fazla editör arıyorum boş zamanını öğrenerek okuyarak geçerenlerin hafızanlarından birer damla gibi düşmesini istediğim bu yeni mecrada sizleri de görmek isterim onaysız isteksiz direk yazımlara başlayabilirsiniz tabi sadece bana mail attıkdan sonra size portal adresini göndereceğim gelirler giderleri karşıladıktan sonra da editörlükden ücret alabilirsiniz ...

[email protected] >>> mesajlarınızı bekliyorum ad - soyad - nerede yaşıyorsunuz - kaç yaşındasınız cevap olarak bütün bilgileri göndereceğim
sadece mail'e gönderilen cevaplar dikkate alınacak
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt