Eczacı baba

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
Eczacı baba
Eczacı baba

Kız erkek arkadaşını arayıp akşam yemeğe davet etmiş. Hem ailesiyle tanıştıracak, hem de ailesi dışarı çıktıktan sonra erkek arkadaşıyla birlikte olacakmış. Çocuk kız arkadaşının evine gitmeden önce bir eczaneye uğrar. Eczacıya: - "Bana prezervatif verir misiniz?", der; eczacı da ne yapacağını sorar. Çocuk da kız arkadaşının evine gideceğini, kızın ailesi gittikten sonra birlikte olacaklarını söyler. Akşam yemek yemek için masaya otururlar. Yemekten önce dua edilir herkes yemeğe başlar ama çocuk hala dua ediyordur. Kız çocuğa, "ben senin bu kadar dindar olduğunu bilmiyordum", der. Çocuk da kıza: - "Ben de senin babanın eczacı olduğunu bilmiyordum!!!"

Etmezsen etme

Adamın biri, bir gün ağacın altında namaz kılıyormuş. Ağaçta bulunan başka biri de onu izliyormuş. Namazını bitiren adam daha sonra namazının kabul olması için Allah'a dua etmeye başlamış. - "Allahım sen namazımı kabul et." Ağaçtaki adam: - "Etmem", diye cevap vermiş. Adam şaşırmış. Tekrarlamış: - "Allahım sen kıldığım namazı kabul et." - "Etmem." Adamın şaşkınlığı iyice artmış. Yine: - "Allahım sen namazımı kabul et", demiş. Ağaçtaki adam tekrar: - "Etmem", deyince adam sinirlenmiş. - "Etmezsen etme. Zaten abdestsiz kılmıştım."

serdar06288

serdar06288

Üye
çok güzel olmuş eline sağlık :hoho: :hoho:

prince of hell

prince of hell

Üye
:artı:

hidayet

hidayet

Üye
birincisi çok komik o kadar eczane var kızın babasına denk geldi :ah: :artı:

Caine

Caine

Üye
:lol2: baya guzeller ya :)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
1.'yi daha önce vermiştim.. ;)

SANCAR

SANCAR

Üye
1.yi onceden okumuştum
ama ikincisi manyak olmus yaw :DD

Tayfuns

Üye
2. bilindik ama 1. gercekten cok hos

buyuleyici_kiz

Üye
Originally posted by Tayfuns@Aug 19 2005, 03:24 PM
2. bilindik ama 1. gercekten cok hos
[post=138229]Quoted post[/post]​
Katılıyorum aynı fikirdeyiz

Exalans

Exalans

Üye
:mellow:

ringwraith

Üye
çok güsel olmuş valla :DD :DD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt