Easy GIF Animator v6.2 Pro Türkçe Yama (Çeviri Tamamlandı)

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Easy GIF Animator v6.2 Pro Türkçe Yama (Çeviri Tamamlandı)
Uygulamanın resmi sitesi:

Arkadaşlar, bilenler mutlaka vardır. Bilgisayar ortamında hareketli gif uzantılı resimler yapmak isteyen kullanıcılardan bu uygulamayı kullananlar mevcut. Uygulamanın Türkçeye çevirisi tamamlanmıştır. Zip dosyasını indirdikten sonra Türkçeye nasıl çevirebileceğiniz ile ilgili Beni Oku dosyası mevcuttur. Onu açıp okuyun. Kolay bir şekilde türkçe yapabilirsiniz.

Uygulamanın yüklenmesi ile birlikte orjinal İngilizcenin yanında, Hollandaca, Rusça, Almanca ve Macarca dil destekleri mevcuttur.

Ben uygulama içindeki dillere dokunmadan Türkçe ekleyerek çeviriyi tamamladım.

Uygulamının türkçesinden gif ekran görüntüsü aşağıdadır.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bulgay, PALA., Mesut Aktaş ve 1 kişi daha

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Üstad bunun 5 olanın portablesini kullanıyordum, bu iyi oldu.
Aolanın portablesini indirinci hemen kullanıcem :)

SHS

SHS

Üye
Güzel valla tamamla kullanırım :oke:

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut

memoweb

Üye
teşekkürler işime yaradı

Son düzenleme:
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Üstad bunun 5 olanın portablesini kullanıyordum, bu iyi oldu.
Aolanın portablesini indirinci hemen kullanıcem :)

Estağfirullah. Üstadım ve kardeşim sizsiniz.

Güzel valla tamamla kullanırım :oke:

Abi işlerin yoğunluğundan sadece hafta sonları bakabiliyorum. bende en kısa sürede bitirmeye çalışacam. Şu anda % 65 falan bitmiş. En kısa zamanda inşallah paylaşırım.

teşekkürler işime yaradı hocam
Teşekkür ederim.

bulgay

bulgay

Üye
Üstadım konuyu hortlatıyorum ancak çeviri bitti mi acaba? Şuan bu ektekini indirip kurdum. Süper olmuş.

• Beğen
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Üstadım konuyu hortlatıyorum ancak çeviri bitti mi acaba? Şuan bu ektekini indirip kurdum. Süper olmuş.

Hortlatman iyi oldu. Çünkü işlerimin yoğunluğundan çeviri işine bu aralar fırsat bulamıyorum. Bir ay öncesinden bilgisayarımın hard diski okunamaz hale gelince moralim büsbütün gitti. Bende yeni bir hard disk aldım mecburen.

Sen bu çeviriyi kullanmaya devam edebilirsin. Çünkü ben bunun çevirisine yeni sürümü çıktığından sıfırdan başlayacam.
Easy GIF Animator 6.2 sürümü çıkmış, bu yeni sürümün türkçeleştirilmesi üzerinde çalışıp bitince foruma eklerim inşallah.

Kolay gelsin.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu resmen unutmuşum.

Ama hatırladığım gibi başladım. Türkçeye çeviri işlemi tamamlandı. Çevirisi yapılan dosyalar eklenti olarak eklendi. İndirip zipten çıkardıktan sonra Beni Oku dosyasını okuyarak kolay bir şekilde Türkçeleştirebilirsiniz.

Kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: bulgay, TheNightMare. ve Mesut Aktaş
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Ellerine sağlık hocam :)

• Beğen

Üst Alt