EA Tekken Mobile v1.00 Symbian^3 Java

• 10 Kasım 2010
  • 12796 Okunma
  • 23 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Tekken Mobil sert vuran mücadele ve Tekken ve ikonik karakter cep telefonunuza oyun konsolu getiriyor. Eğer Iron Fist Turnuvası Kral için en iyi şekilde mücadele keyfine varacaksınız derinlik ve çeşitli görülmemiş bir düzeye özelliği.

Kilidini ekstra karakterler ve özel giysiler, hatta bir çok VS modunda arkadaşlarınıza karşı yarışıyor. Bu tüm yeni Iron Fist Turnuvası girin ve dünyanın 1 numaralı dövüş oyunu, kendinizi büyük ödül layık kanıtlamak.

Tamamladıktan Arcade veya Story modu Tekken Force veya Özel Mode gibi ek oyun modu kilidini olacak. Altın özel karakter kıyafeti satın almak için kullanılabilir, bu paralar rekabetçi oyun modları herhangi birinde yüksek puanlama tarafından kazanılır.

VİDEOSU : YouTube - Tekken Mobile

Temel Özellikler:

* Çok detaylı 2D karakterler ve arka planlar.
    * Arcade, Hikaye, Eğitim, VS ve Tekken Force Mode gibi benzersiz oyun modu çeşitli.
    * Standart ve Gelişmiş mücadele kontrolleri oyuncu beceri düzeyleri karşılamak üzere
    * Bluetooth yapma maç VS multiplayer sağladı.
    * Benzersiz karakter özel hareketleri çeşitli ve ona kadar combo saldırılar çarptı.
    * Unlock yeni kıyafetler, modları ve hatta kendi özel giysiler oluşturun.

TEŞEKKÜR BUTONUNA TIKLAMAYI UNUTMAYALIM :) :bye2:

Yazan: kumuk

EA Tekken Mobile v1.00 Symbian^3 Java İndir

2. teşekkürler..

3. deneyem bi jarı nasılmış ; )

4. teşekkürler.

5. teşekkürler

6. oyun 3boyutlu mu.._?

7. teşekkürler

8. deneyen varmıdır acabamı

9. cok tesekkürler

10. KO9

KO9
    Güzel ama bu Symbian^3 için biraz basit kalmış:(

11. denedim fena değil ama hareketler basit geldi , bide yalnızca 2 karakteri seçebiliyorum.

12. tşk

13. saol kardeş

14. jar'dan bi yol olmaz gibi ama yine de bi denemek gerek

--------------- Ekleme ---------------

eline sağlık

15. telefonuma yakıştıramadım ama genede emeğine sağlık

16. ben nie indiremiyorum ya

17. arkadaşım emeğine sağlık ama artık bu tarz cihazlarda java oyun pek tat vermez keşke bu oyunun hd versıonu olsa

18. bast duruo ama yksmz tlfnuma

Yüklüyor...
19/11/2018 - 13:04