e72 ye symbian anna yada bella yüklenirmi..????symbiancılar yardım..

Sponsorlu Bağlantılar

ahmet50

ahmet50

Üye
    Konu Sahibi
e72 ye symbian anna yada bella yüklenirmi..????symbiancılar yardım..
arkadaşlar sorum cok kısa e72ye anna yada bella yüklenirmi...

pRime.

pRime.

Üye
Yüklenmez ama anna güncellemesinin bir kısmı E72 için sunuldu.

ahmet50

ahmet50

Üye
    Konu Sahibi
nasıl yani anna olarak kullanabilecekmiyiz yada huwayi ideos gibi aynı bilgisayardaymıs gibi nette gezme imkanı sunacakmı

pRime.

pRime.

Üye
Tarayıcı ve bir kaç tane daha anna'da olan yazılım güncellemesi var bu güncellemede. Telefondan veya ovi suite'den güncelleme tarat. Tarayıcı baya hızlanıyor.

ahmet50

ahmet50

Üye
    Konu Sahibi
peki tsk ederim bilgilendirdiğiniz için

[_ATHENA_]

[_ATHENA_]

Üye
tek güncelleme ovi mağaza da. sadece ikonu değişmiş. başka güncelleme yok şuanda

pRime.

pRime.

Üye
[_ATHENA_];3899884' Alıntı:
tek güncelleme ovi mağaza da. sadece ikonu değişmiş. başka güncelleme yok şuanda
Daha türkiye için çıkmamıştır o zaman.

[_ATHENA_]

[_ATHENA_]

Üye
galiba..

causal

Üye
bu nokiayaya yazıklar olsun ,nasıl olsa telefonu sattım mantığı var,nokia e 72 almıştım flash desteği çok mu zor Allah aşkına,hiç bir şeye yaramıyor,bi haber sitesinden video bile izlenmiyor,yazıklar olsun,güncelleme falan hikye,tek kelimeyle yazıklar olsun

klsb44mirc

klsb44mirc

Üye
kesinlikle haklısın dostum bendede 5800 var anna anna dediler güncelleme geldi 5-6 telefon için geldi tam rezillik. :/

pRime.

pRime.

Üye
E72 çıktığında hiçbir telefonda flash desteği yoktu.

mstf_l

mstf_l

Üye
kesinlikle haklısın dostum bendede 5800 var anna anna dediler güncelleme geldi 5-6 telefon için geldi tam rezillik. :/

Kimse 5800a anna demedi zaten yanlıs ogrenmisin anna ^3 e cıkacaktı ve cıktıda o gelen 5 6telefonda symbian^3 tu yani verilen soz tutuldu

__xXx__

__xXx__

Üye
olmaz dostum anna da belle de sadece tüm symbian^3 cihazlar için çıktı belki symbiani kırarsan yüklersin ama o da bi ihtimal

Üst Alt