E6300 işlemci r7 240 a dar boğaz yapar mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Marco Laren

Marco Laren

Üye
    Konu Sahibi
E6300 işlemci r7 240 a dar boğaz yapar mı?
E6300 işlemcim var çift çekirdek overclock ile 3.02 ghz hızında

Ben buna r7 240 Sapphire 4gb 128 bit ekran kartı takarsam dar boğaz yapar mı?

4 gb ram toplam 1600mhz ve 350w psu m var

Teşekkürler

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bence besler . 400 Watt power önerilmiş 50 watt kayıp zarar getirez umarım . Niyesi şöyle ekran kartının çalışma hızı çok yüksek değil 730 mhz orta seviyelerde. Ram hızı 1600 mhz senin bilgisayardaki ile aynı . Buda güzel. Dar boğaz yapmasını beklemem. Ets2 oynarken kasar veya güç yetersiz hatası alırsın o kadar

• Beğen
Tepkiler: Marco Laren
Marco Laren

Marco Laren

Üye
    Konu Sahibi
Bence besler . 400 Watt power önerilmiş 50 watt kayıp zarar getirez umarım . Niyesi şöyle ekran kartının çalışma hızı çok yüksek değil 730 mhz orta seviyelerde. Ram hızı 1600 mhz senin bilgisayardaki ile aynı . Buda güzel. Dar boğaz yapmasını beklemem. Ets2 oynarken kasar veya güç yetersiz hatası alırsın o kadar
Niye kassın ki kardeş
Ekran kartı 35W yiyor bu da hayli hayli yetmez mi?
Niye kassın ki kardeş
Ekran kartı 35W yiyor bu da hayli hayli yetmez mi?
İnternetteki forumlarda 300w yeter diyorlar. Yanlışım mı var?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
En son ayarları baz almıştım . Üretici sitesinde 400 watt psu önermişler o yüzden 50 watt eksik var dedim. Sıkıntı olmaz

• Beğen
Tepkiler: Marco Laren

MaxipmaN

Üye
4gb gerekli değil, 4gb kullanacak kadar grafik ayarı açtırmaz r7 240 gücü yetmez. çok bi darboğaz olmaz overclock ta var.
e6300 hem c2d hem pentium olarak varmış.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Pentium candır 2.66 ghz olanını kullandık pentium 4 galiba . Yaklaşık 7 sene boyunca kastığı durumda aç görev yöneticisini kapat de anında kapatan manyak bir işlemci idi.

Marco Laren

Marco Laren

Üye
    Konu Sahibi
Beyler sizce kartı alayım mı?
4gb gerekli değil, 4gb kullanacak kadar grafik ayarı açtırmaz r7 240 gücü yetmez. çok bi darboğaz olmaz overclock ta var.
Almayım mı kanka
75₺ ye anlaştım
Daha iyisini bulabilir miyim ki bu fiyata?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Cayacaksan üste koy biraz daha öyle al.
Bilgisayarın raminden yemez mi ? Bende amd 4850 series 256 bit 1 gb ekran kartı var . Çekirdek hızı 625mhz ram hızı 700mhz . Bilgisayar rami ise 8 gb 1333 mhz . Ets 2 orta ayarlarda oynarken ekran kartı 520 mb ramini kullanıyor. Pc üstündeki isen4500 mb kullanıyor

MaxipmaN

Üye
Beyler sizce kartı alayım mı?

Almayım mı kanka
75₺ ye anlaştım
Daha iyisini bulabilir miyim ki bu fiyata?
75tl çok ucuzmuş 4 yıllık falan herhalde. overclock ile zorlanmış ta olabilir. test edip alınır. sıfırı 300ü geçti 75tl bi garip.
Cayacaksan üste koy biraz daha öyle al.

Bilgisayarın raminden yemez mi ? Bende amd 4850 series 256 bit 1 gb ekran kartı var . Çekirdek hızı 625mhz ram hızı 700mhz . Bilgisayar rami ise 8 gb 1333 mhz . Ets 2 orta ayarlarda oynarken ekran kartı 520 mb ramini kullanıyor. Pc üstündeki isen4500 mb kullanıyor
oyun uygulama elbette ramden yararlanır ama, r7 240ın 4gb belleğini doldurmak imkansız bence, very high yapman lazım ayarları full hd olsa belki gene olmaz, olsa da 20 fps ile de oyun oynanmaz :ehe

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ekran Kartı DDR Kaç? İşlemci Düşük Baya Q Serisi Alsan İyi Olur yada E8500 Filan

Üst Alt