e63 kulaklık sorunu yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BozBaykuş

BozBaykuş

Üye
    Konu Sahibi
e63 kulaklık sorunu yardım lütfen
öncelikle herkese hayırlı bilgi paylaşımları dilerim

e63 kullanıyorum...Kulaklıkla müzik dinlemek istedigimde sadece kulaklıgın bir tanesinden ses geliyor digerinden hiç ses gelmiyor yardım edersseniz sevinirim teşekkürler...

celibar

celibar

Üye
tel kırılmış olabilir.

BozBaykuş

BozBaykuş

Üye
    Konu Sahibi
tel kırılmış derken kardeşim acıklarmısın?

Kurtcino

Üye
Stereo dengesini kontrol et

BozBaykuş

BozBaykuş

Üye
    Konu Sahibi
stereo dengesı esıt kardesm...

vardarova

Üye
sırf buna cevap yazabilmek için üye oldum dostum. ben de e63 kullanıyorum ve aynı sorunum vardı ancak 2 hafta sonra şans eseri fark ettim ki kulaklığı yeterince oturtmuyormuşum yerine. tak diye bir ses gelip oturacak yani,dibine kadar girecek.parlak metal kısım hiç dışarda kalmayacak. ben aleti incitmeyeyim diye hiç zorlamamıştım sonra şans eseri bir daha denerken şak diye sokuverdim ve kulaklık düzeldi.

BozBaykuş

BozBaykuş

Üye
    Konu Sahibi
sırf buna cevap yazabilmek için üye oldum dostum. ben de e63 kullanıyorum ve aynı sorunum vardı ancak 2 hafta sonra şans eseri fark ettim ki kulaklığı yeterince oturtmuyormuşum yerine. tak diye bir ses gelip oturacak yani,dibine kadar girecek.parlak metal kısım hiç dışarda kalmayacak. ben aleti incitmeyeyim diye hiç zorlamamıştım sonra şans eseri bir daha denerken şak diye sokuverdim ve kulaklık düzeldi.

Uzun suredır konuya bakmıyodum kardesım sorunu halletmıstım cunku bende aynen senın gıbı yapıyodum tam oturtmuyomusum telefoncuya gıttıgımde kulaklıgı tak dıye oturttu sorun halloldu...:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt