Telefon Tavsiyesi e52 , e75 , c6 , LG KM555 sizce hangisi? kullananlar lütfen yorum yapın :)

Sponsorlu Bağlantılar

sizce hangisi?

• c6

Kullanılan: 4 20.0%
  • e52

Kullanılan: 13 65.0%
  • e75

Kullanılan: 0 0.0%
  • lg km555

Kullanılan: 3 15.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onur9366

Üye
    Konu Sahibi
e52 , e75 , c6 , LG KM555 sizce hangisi? kullananlar lütfen yorum yapın :)
merhaba arkadaşlar son bir kaç gündür bir araştırma yapıyorum ve seçeneklerimi 4e indirdim şuanki telefonum NOKİA 5800 telefonum hakkında yorum yapmıyorum sadece almayı düşünen arkadaşlara hayatınızın hatasını yaparsınız diyorum neyse gelelim benim soruma

benim bi telefonda aradığım özellikleri ve düşüncelerimi söyleyeyim :
mesaj yazımı kolay ve hızlı olsun
şarjı uzun gitsin(mümkünse 3+ gün )
rahatsız edici derecede donda vs. olmasın
estetik açıdan n95 veya n97 kadar kaba olmasın
müzik sesine ve kalitesine pek önem vermem
5800ın dokunmatiğinden fazlasıyla şikayetçiyim c6 ve km555 kullanan arkadaşlarım varsa msj özellikleri falan nasıl acaba bunun hakknda da bilgi verirlerse çok sevinirim
e52yi kullanma fırsatım oldu kullanımı çok rahat geldi yorumlarını falanda okudum tek kelimeyle mükemmel diyolar ama yinede sizlerin fikirleri benim için gerçekten çok önemli ve ilerde pişman olmak istemiyorum..
e75 i kullanamadım ama e52nin klavyeli modeli ve çok daha az şarj ömürlü modeli olarak duydum
c6 hakkında nokianın en iyi dokunmatik ve klavyeli telefonları listesinde en üst sıralara çıktığını duydum ve şarjıda uzunmuş sanırım tek sorum 5800 kadar berbat mı mesaj yazma ve 5800daki donma ağırlık gibi şeyler bunda da olur mu?
km555 i kullanmadım ama gerçekten güzel ve göze hoş gelen bir telefon olduğunu duydum şarj olayı hakkında pek fikrim yok bu yüzden şüpheciyim ayrıca daha önce nokia dışında telefon kullanmadım

bu arada e75 ve c6 bütcemi biraz sarsacak telefonlar ama alıcağım telefonu 3-4 yıl kullanmayı planladığım için değer diye düşünüyorum
benim gönlüm e52den yana .. e52 kullanıpta olumsuz yorum atan arkadaşlar neden olumsuz yorum attıklarını çok ayrıntılı bir şekilde yazarsanız çok sevinirim

hepinizden yorumlarınızı esirgememenizi diliyorum herkese çok teşekkür ederim şimdiden

EFECEL

EFECEL

Üye
ben e52 e75 ve 5800 kullandım 5800 ı işlemci ram grafik hızlandırıcı vb durumlar yetersiz oldugu için 1 ay kullanıp sattım vivaz aldım önerebilirim
e52:arm 11 600mhz işlemci 5 gün şarj grafik hızlandırıcı yok ram 128 mb gerçekten güzel ve hızlı telefon fakat kamerası yetersiz kalıyor
e75:arm11 369 mhz işlemci 2 gün şarj grafik hızlandırıcı yok ram 128 mb klavyesi kullanışlı ama klavye bölümünde navi tuşu olmadığından kullanımı parmak yoruyor birazda yavaş
c6:kullanmdaığım için karışmam ama nokiadan artık dokunmatik alıncaksa symbian^3 alınmalı
lg:lgnin telefonları pek dayanıklı olmuyor özellikle dokunmatik lglerde lcd kırılmasına çok sık rastlanıyor benim 3 arkadaşımda oldu
vivaz:720mhz A8 cortex işlemci power sgx vr 530 grafik hızlandırıcısı open gl 1.1 ve 2.0 desteği 8mp kamera hd video desteği ram 256 mb yaklaşık 2 aydır kullanıyorum daha bir kere takılmadı kendini resetlemedi ki çokta aktif telefon kullanırım ayrıca symbian ^3 oyunlarını rahatlıkla çalıştırıyor benden bu kadar umarım yardımcı olmuşumdur

onur9366

Üye
    Konu Sahibi
yorumun için teşekkür ederim bahsettiğin vivaz ın şarjı kaç gün gidiyor? ayrıca klavyeli mmodeli varmıdır varsa link verirmisin ?

EFECEL

EFECEL

Üye
şarj yaklasık 3 gün dayanıyor klavyeli istersen vivaz pro var tek farkı 5 mp kamera koymuşlar bide hoparlörü arkaya almışlar

kuaforkaan

kuaforkaan

Üye
bende e52 var gayet memnunum tavsıde ederımmm

pRime.

pRime.

Üye
Eskiden sorsalardı E75 derdim ama eskidi artık. O dört telefon içinde en alınabilir olan E52'dir. Ben kullanıyorum ve tek kelimeyle mükemmel. Sorunsuz, hızlı ve stabil. Şarjı da normal kullanımda 8-9 güne kadar çıkıyor. Tek eksiği kamerası biraz kötü çekiyor. E52 al. Seni senelerce götürür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt