E-TAB 5 (meb)

Sponsorlu Bağlantılar

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
    Konu Sahibi
E-TAB 5 (meb)
Bu tablete apk yüklemenin yolu var mı? Veya root atma yolu?
*root atınca galiba disiplin felan oluyormuş bilginiz var mı?

Jsnow492

Jsnow492

Üye
disiplin cezası yok root u bizzat ben attim clean master yükleyip eba market buguyle , usb hata ayıklama açıp bilgisayardan kingroot dan rootlayabilirsin ayrıntılı olarak şu sitede var bak istersen :

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
    Konu Sahibi
Sana güvenip root atıcağım peki eba uygulamaları kalsın mı bişey olur mu ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Vay Be Adam Tablet Veriyor Sizde Rootluyorsunuz Demek Ben OLsam Gözüm Gibi Bakarım :D :D

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
    Konu Sahibi
Tablette tablet gibi değil, baya kısıtlamışlar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Normaldır :)

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
root atarken tabletteki wifi'yı kapatmayı unutmayın

• Beğen
Tepkiler: TheLost72
TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
    Konu Sahibi
Root attım, TWRP yükledim gapps yükledim, tablet şimdi süper oldu :) ekran zaten 10inç ve 1080p bunla iyi film izlicem

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
Tepkiler: TheLost72 ve tifazcik
TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
    Konu Sahibi
Öyle diyosunuz ama hiç bir hoca tablet kullanmıyor verildi ama bi işe yaramıyo açıkcası. sistemi hala oturtamadılar kitaplar vermeye devam ettikleri sürece bu tabletler kullanılmaz, 1-2 seneye anca oturur sistem, daha akıllı tahtalar bile hala oturmadı , hocalar yine eski sistem eğitimine devam ediyor

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Bizim sınıfta kitap olarak kullanılıyor. Bende kullanıyorum not tutarken filan. Ama okul bittikten sonra ilk işim root atmak olacak :D

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Öyle diyosunuz ama hiç bir hoca tablet kullanmıyor verildi ama bi işe yaramıyo açıkcası. sistemi hala oturtamadılar kitaplar vermeye devam ettikleri sürece bu tabletler kullanılmaz, 1-2 seneye anca oturur sistem, daha akıllı tahtalar bile hala oturmadı , hocalar yine eski sistem eğitimine devam ediyor
Hocalar Bakalım Kullanmayı Biliyormu :)

• Beğen
Tepkiler: TheLost72

kral_yusuf25

Üye
nasıl oyun yükleyecez detaylı bi şekilde anlatırmısınız

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Anlatmak isterdim ama, Devlet tableti olduğu için o tür konuları açmak yasak

jojo_va

jojo_va

Üye
Disiplin filan hikaye,Hepsi göz korkutma,Hocalar bile kendi tabletlerini rootluyor.Korkmana gerek yok.

Üst Alt