E:Depo Hafızası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

brkerl10

Üye
    Konu Sahibi
E:Depo Hafızası
E Hafızasına çektiğim fotograflar tel. Kapatıp açınca kayboluyo fakat başka fotograf gösterme programında gösteriyo içine taşıdıgım videolarda da bu sorunu yaşıyorum nasıl çözebilirim tel N97 mini

backwater

backwater

Üye
DCIM klasörü diye bi klasör varsa içine bak

brkerl10

Üye
    Konu Sahibi
yardım edicek biri yok mu

elit444

elit444

Üye
Hafiza kartin viruslu olabilir yapacagin bir kac sey var once hafiza kartini bicimle daha sonra hard format at cunku cihazin beyni karismis durumdadir bu sekilde telefonunuda hizlandirabilirsin

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Aynı problem bende de vardı resimler klasörünün içine başka bir klasör aç sonra bütün resimleri oraya taşı . Sonra resimleri tekrar eski klasöre taşı ve yeni açtığın klasörü sil olmazsa kesin çözüm olarak hafıza kartını yedekleyip bir format at.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Kardeş sorununu şu şekilde çözeceksin...

Öncelikle x-plore ile E:/ yığın hafızaya gir, başta cities klasörü olmak üzere önemli dosyalarını (müzik, foto, video...vb) F:/ hafıza kartına kopyala.. x-plore dan çık.
Sonra dosya yöneticisini aç ve E:/ yığın hafızayı aç ve seçeneklerden biçimlendiri seç..
Daha sonra telefonun bilgilerini yedekle ve telefona soft format at, sorunun düzelir..

elit444

elit444

Üye
Büyük ihtimalle telefona yüklediğin resim görüntüleyicisi proğramları yüzünden oluyor Emrgncy112 Arkadasımınzın Dediği Gibi Ya Soft Format Yada Hard Format (Hard Format Öneririm)

brkerl10

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza kartı aldım foto.ları hafıza karta çekiyorum format beni korkutuyo çünkü tel de zar zor buldugum bir sürü şey var ama bilgilendirdiginiz için teşekkürler

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Yedekleme yap. Sorun olmaz aksine daha iyi olur kendine biraz güven.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Evet silinir ama sen Kurma dosyası yani setup'larını yedeklersen tekrar yükleyebilirsin.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
O zaman sen bana yüklü uygulamaların adını ver ben sana bulayım .

brkerl10

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler ama gerek yok format atmıycam

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Sen bilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt