E 830 a JAVA OYUN-PROGRAM VS. ATMAYI BİLEN VARSA YARDIMINIZI BEKLERİZ...


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sot

Üye
    Konu Sahibi
Oyun-program vs. Atmayı bilen varsa yardımınızı bekleriz...buraya atarmısınızz
 

seqilll

Üye
Oyun-program vs. Atmayı bilen varsa yardımınızı bekleriz...buraya atarmısınızz
ya genclik bende e 830 aldım program tema felan atamazmıyız bişi biliosanız paylasalım:pro::vur:naughty:
 

kursat2798

Üye
arkadaşlar bu e 830 un orjinal se kodlarını yazar mısınız lütfen bana sadece mp spk ve altındaki bide mp3 spk nın 2 üstündekive 3 üstündeki odlar gerek,yor

--------------- Ekleme ---------------

[email protected] arkadaşlar bu msn adresim buna atarsanızç ok mem nun olurum
 

momo10

Üye
hayır
 

bladexmen

Üye
eyv
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt