Saat DZ09 hakkında yardım


ares36

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar. Konudan anlayanlardan yardım rica ediyorum. DZ09 model saatin sim kartlı modelinden aldım. Sim kart takmakadan bluetooth ile telefonla eşleştirdim. Kendi menüsündeki QR kod ile BT notifier uygulamasını indirdim. Uygulama telefonda bağlı görünüyor. Uygulamaya gerekli izinleri de verdim. Saat üzerinden arama, rehber, mesaj gibi uygulamaları kullanabiliyorum. Tek sıkıntım şu. Telefona çağrı geldiğinde saat de çalıyor, cevaplama/reddetme de oluyor ama gelen numarayı göremiyorum. Ekranda sadece gelen arama yazıyor bu durumda hiçbir işime yaramıyor. Play store daki tüm uygulamaları denedim.

Telefonum Lenovo a7010 modeli. Nette hiç bilgi bulamadım. Saatten 2 tane almıştım. İkisinde de durum aynı. Anlayanlardan yardım rica ediyorum.
 
chita_man

chita_man

Üye
Kısa ve öz dz serisi u serisi replika yan sanayi.

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

ares36

Üye
    Konu Sahibi
Yani ? Dz09 larda arayan numara bilgisi gelmiyor mu?

Lenovo A7010a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
chita_man

chita_man

Üye
Kullanmadım ama dz replika bir seri yani sürekli sıkıntı verme ihtimali yüksek.

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

Misafir - 956000

Sorunu Çözdün mü
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt