Dvd üzerine resim yakma!!!

Sponsorlu Bağlantılar

RaFi_4115

RaFi_4115

Üye
    Konu Sahibi
Dvd üzerine resim yakma!!!
Arkadaşlar ben trt1 de bilişim rüzgarı adlı programda bi prgram görmüştüm dvd üzerine resim yakılyordu yada yazı falan çok güzel bişeydi her dvd yazamıomuş gerçe ama olsun...o programın adını bilen yada program elinde olan sölerse çok sevinirim...şimdiden teşekkürler.

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
CD Yada DVD Yazıcında Light Script Özelliği Olması Lazım... Ayrıca Üzerine Baskı Yapacağın CD' de Light Script Özelliğini Yani Baskı Özelliğini Destekleyen Özel CD Olması Lazım... Öyle Her CD' ye Baskı Yapamazsın... Eğer CD Yada DVD Yazıcında Bu Özellik Var İse ve Elinde Baskı Yapabileceğin Özel CD Var İse Nero Programı İle Etiket veya Kapak Yarat Özelliğinden Faydalanarak... Bahsetmiş Olduğun İşlemi Yapabilirsin...

GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
bu özllik varmı yokmu nereden bileceğiz..

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
Benim amcamın oglu öyle şeyler yapıyor Dvd Cd üstüne resim ve yazı yakıyo

toltol123

Üye
Bazı yeni bilgiayarların üzerine lightscribe yazıyor (bazende cd-romun üzerinde oluyor).Bu sayesinde nero ile cdnin üzerine resim yakıyor.

zx6r

zx6r

Üye
çok yakmayın hee söndüremezsiniz :D

electro77

electro77

Üye
bu "light script" olmasın sakın benim eski dvd sürücüm böyleydi. Özel dvdlere resim ve yazı yazabiliyordum. Normal dvdlerden biraz pahalıydı tanesi 5 tl mi neydi. Bu özelliği olan dvd sürücülerin zaten kapağında yazıyor bu özellik.