Duvarlara Yüzünü Çizmeyi Öğrendim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
    Konu Sahibi
Duvarlara Yüzünü Çizmeyi Öğrendim
DUVARLARA YÜZÜNÜ ÇİZMEYİ ÖGRENDİM...
.... yoksun....

*Kaç kez güneşle ay yer değiştirdi gidişinden bu yana saymadım. Ben seni kovalıyorum aylardır, günler günleri kovalamış çok mu? Daha ne yıllar kovalanacak kimbilir...?

* Sesini duyduğumdan bu yana kulaklarım başka sözlere kapalı, duyamıyorum, sen 'iyi geceler' demediğinden beri uyuyamıyorum. Ben sana düşüm ol dedim, kabusum oldun, göz kapaklarımın altından söküp atamıyorum.

* Acaba sen de beni düşünüyor musun? Hiç özlüyor musun? Sorasım var sana bir sürü şeyi bir karşıma çıksan. Bütün sorularımdan tasarruf yapıp biriktiriyorum.

* Tam aşık olmak üzereyim diyorum, sen geliyorsun yine aklıma, bütün sonuçsuzluklarıma sebepsin. Ne kadar suçlusun bir bilsen, tıpkı çekip gittiğin gibi hayatımdan, içimi de terketsen...

* Bak yine karıştırdın bugün beni sabah sabah... Ben şimdi bugünü nasıl bitiririm? Tam da haftasonuna ramak kala yaptığın reva mı bana? Yine bir haftasonu değil miydi bırakıp gittiğin, daha geldiğini anlamamıştım oysa ki...

* Bütün duygularım sana biçilmiş kaftan. Üstünde ne de güzel dururdu, sen ilk provada kaçmasan...

* Yine şarkılar dinliyorum bak senin için seçtiğim 'ah yalan dünya' bütün gerçeklerimden öte, en güzel yalanımdın, ne güzel de kandırdın.. Hadi yine kandır beni, her söylediğine inanasım var. Senin için son derece yıkılasım var...

* Bir daha hiç olmayacaksın gibi geliyor bana.. Bak tam 9 ay 10 gün oldu, içimdeki aşk hasret doğurdu. Baba oldun ne mutlu sana ! Hadi gel yüreğimi yetim bırakma...

* Gelmesen de, bir selam göndersen arada. Avunsam senden düşen kırıntılarla... Razı gelsem sıkışık zamanlardaki sevdana.. Sev beni, sev beni lütfen...

*En kara büyücülere düşürsem yolumu... Okutup, üfletsem, üstüne bir de şarkı söylesem... Yine de olmaz mı yar? Bu şarkı da armağan olsun benden sana, hadi yine iyisin... Sen bana bir nakarat bile bırakmadın giderken, bak ben sana şarkılar armağan ediyorum hala...

* ..... yoksun.... Ben yine hayalinle perişan... Beni de şair yaptın ya, helal olsun sana, arabesk oldum yine, bütün alaturka makamlarım arka planda...

* Saat sensizliği çok geçe artık...

......................YOKSUN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt