Dünyanın en temiz klavyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Godfather

Godfather

Üye
    Konu Sahibi
Dünyanın en temiz ve dumansız klavyesi:ehe:ehe:ehe:ehe


tabiki bu değil :kop::kop:


Bu klavye bulaşık makinesinde yıkanabiliyor!
Seal Shield firması ilk kez bulaşık makinesinde yıkanabilen antibakteriyel bir klavye üretti.

Her ne kadar bilgisayarların en az yenilenen parçalarının başında yer alsalar da, klavye ve fare seçimi de artık kullanıcılar için son derece önemli bir hale geldi.

Ancak bilindiği gibi klavye ve fare, aynı zamanda bilgisayarların en çabuk kirlenen bileşenlerinin de başında yer alıyor. Hatta kir ve toz bazen öylesine abartılı bir duruma geliyor ki, klavyenin tuşlarına artık eskisi gibi rahat basamadığınızı fark ediyorsunuz.

Tüm bu nedenlerden dolayı, geçtiğimiz günlerde bir klavye üreticisi çok farklı bir klavyeyle kullanıcıların karşısına çıktı. Ancak bu klavyeyi diğer benzerlerinden ayıran özelliği, tasarımı ya da sunduğu yeni bir fonksiyonu değil.

Silver Seal Flex olarak adlandırılan bu klavye istendiğinde yıkanabiliyor. Evet, hatta isterseniz bu klavyeyi elinizle yıkama zahmetinde bulunmadan bulaşık makinesine dahi havale edebilirsiniz.

Bulaşık makinesinde yıkanabilmesinin yanında ışığı sayesinde gece karanlığında da kullanılabilen antibakteriyel yapıdaki yeni Silver Seal Flex'in fiyatı ise sadece 50 Dolar.

Nasıl??
 
  • Beğen
Tepkiler: Tuğrul Kütükçü, djaliahmet ve Berlin Boleyn
loss_pain

loss_pain

Üye
:eheçok temizmiş:ehe
 
Da®kness

Da®kness

Üye
Valla güzel. Bunun kişisel olarak kullanımı güzel olduğu gibi, internet cafeler için daha güzel olur. Binbir çeşit insanın eli bunlara değiyor.
 
abdulk4dir

abdulk4dir

Üye
o zaman her intenet kafenin çıkışına musluk koyalım :D
 
Godfather

Godfather

Üye
    Konu Sahibi
:D çok demizdir
 
çeşnibahar

çeşnibahar

Üye
benim gibi titiz biri içn gayet uygun.. :)
 
-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
ıyyyyy
 
jackalx_06

jackalx_06

Üye
ammada temizmiş.:ehe
 
macman

macman

Üye
:D:D
 
Godfather

Godfather

Üye
    Konu Sahibi
66 kişi bakmış 8 kişi yorum yapmış bari bir saol yada teşekkür ediy yahu
 
catalfleg

catalfleg

Üye
bulaşık makinasında yıkanabiliyor :D:D
 

Berlin Boleyn

tenoloji nelere kadir :ehe
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt