• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Dünyanın en değerli markası Google oldu

Sponsorlu Bağlantılar

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Dünyanın en değerli markası Google oldu

Arama motoru pazarının en popüler ismi olarak karşımıza çıkan Google, son dönemlerde mobil işletim sistemi pazarınında da liderliği elde etmeyi başardı. Google her geçen gün daha çok kitleye ulaşmayı başarırken, buda onun marka değerini arttırdı ve Google dünyanın en değerli markası oldu.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Kaynak nedir ? Bildiğim kadarıyla 1. Apple 2. Google 3. Microsoft

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Yönetici tarafından düzenlendi:
NEXUS

NEXUS

Üye
Geçen yılda baksan yine Apple 'ı görecekmişsin 1.likte. Son 3 yıldır Apple 'mış.
kaynak vermek yasak , ayriyetten bu haberinde kaynağı var yasak olmasa verirdim. ve google birinci olmuş durumda. şuanda lütfen yeni haberleri okumadan apple birinci hala demeyin. bu haberin kaynağıda var.

Yönetici tarafından düzenlendi:
S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
kaynak vermek yasak , ayriyetten bu haberinde kaynağı var yasak olmasa verirdim. ve google birinci olmuş durumda. şuanda lütfen yeni haberleri okumadan apple birinci hala demeyin. bu haberin kaynağıda var.
Kaynak vermek nasıl yasak olur anlamadım ? Gerçekten böyle bir yasak varsa ilginç geldi neden yasak olsun ki ? Burada yazılan bir şeyin doğruluğunu resmi sayılabilecek yerlerden teyit etmek kötü bir şey olmasa gerek.

Evet 1. Google olmuş bence hak ettide fanatik falan değilim hatta Google ve Apple 'ı da pek sevmem.

NEXUS

NEXUS

Üye
Kaynak vermek nasıl yasak olur anlamadım ? Gerçekten böyle bir yasak varsa ilginç geldi neden yasak olsun ki ? Burada yazılan bir şeyin doğruluğunu resmi sayılabilecek yerlerden teyit etmek kötü bir şey olmasa gerek.

Evet 1. Google olmuş bence hak ettide fanatik falan değilim hatta Google ve Apple 'ı da pek sevmem.
neyse uzatmayalım.
kaynak vermek yasak değil , site linki vermek yasak diye biliyorum :oke:

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
neyse uzatmayalım.
kaynak vermek yasak değil , site linki vermek yasak diye biliyorum :oke:
Site linki değil kaynak linki veriyorum. Kaynak: xxx.com.tr yazarsam asıl site linki olur. Napacak adam milliyette bu konuyu mu arayıp duracak.

NEXUS

NEXUS

Üye
Site linki değil kaynak linki veriyorum. Kaynak: xxx.com.tr yazarsam asıl site linki olur. Napacak adam milliyette bu konuyu mu arayıp duracak.
bilmiyorum ben yasak diye biliyorum yanlışımda olabilir bilemiyorum artık :)

adanalı1

adanalı1

Üye
Google işi biliyor . Helal olsun :D kazandıgı parayı hakedıyor ..

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.

burakcan42

Üye

hocam xxx.con sadece link vermekten değil müstehcen içerikten de yasak yer yalnız :D

burakcan42

Üye
senin nicki de bi ara yanlış okudum zaten :D

mehmettech

mehmettech

Üye

La ne kadar kasıyorsunuz, kaynak vermek yasak değil.
Ve haber doğru buyrun...
:ehe

Son düzenleme:
S.c.k.N

S.c.k.N

Üye

La ne kadar kasıyorsunuz, kaynak vermek yasal değil.
Ve haber doğru buyrun...
:ehe
Bende kaynak vermiştim yönetici arkadaş mesajımı düzenleyerek kaynağı kaldırmış. İlginç hareketler. MaxiCep haber üreten bir site gibi mi düşünülüyor anlamıyorum ama sitedeki bir çok haber zaten alıntı. Ha bu ayıp bir şey mi ? Asla. Ama alıntıyı söylemekte gerekli.

Büyük ihtimal senin kaynak linkinide silecek yönetici arkadaş.

mehmettech

mehmettech

Üye
Bende kaynak vermiştim yönetici arkadaş mesajımı düzenleyerek kaynağı kaldırmış. İlginç hareketler. MaxiCep haber üreten bir site gibi mi düşünülüyor anlamıyorum ama sitedeki bir çok haber zaten alıntı. Ha bu ayıp bir şey mi ? Asla. Ama alıntıyı söylemekte gerekli.

Büyük ihtimal senin kaynak linkinide silecek yönetici arkadaş.
hmm...
Valla kardeşim 120küsur konu açtım çoğu haber yeri geldi kaynakta ekledim sorun olmadı.Yöneticilerin istediği ise doğrudan doğruya alıntı yapmayıp,"öz"bilgileri aktarmaktır tabi bu benim dûsüncem :)

Ve haber bilgilendiriciydi saol :oke:

fk555897

fk555897

Üye
Ben de Apple diye biliyordum ama bilgi için teşekkürler.

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
:rica: