Dünya'mızı kararttılar: 0-2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
    Konu Sahibi
Dünya'mızı kararttılar: 0-2
2010 Dünya Kupası 5. Eleme Grubu'nda Bosna Hersek, deplasmanda Estonya'yı 2-0 mağlup etti.

Bu sonucun ardından grupta İspanya'nın ardından ikinci sırada yer almayı garantileyen Bosna, A Milli Futbol Takımımız'ın da Dünya Kupası'na katılabilme şansını yok etmiş oldu.

Bosna Hersek'e galibiyeti getiren goller 30. dakikada Dzeko ve 64. dakikada Ibisevic'ten geldi.

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
helal olsun adamlara on numara oynadılar. fatih terime de helal olsun ayda 200 küsür bin tl para yiyor ama takmın haline bak....

Atakan

Atakan

Üye
Eeee ne olacaktı? Sen burun kıvırdığın Bosna'yı yeneme sonra puan kaybını bekle,hem de Estonya'ya!
Aman Fatih hoca sen 150.000 liraya çalışmaya devam...

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Başlık birkere yalnış Dünyamızı Bosna değil mafya özentisi egoist ve takıntılı işi gücü medya ile ugrasmak olan Fatih Terim Şeyzadeleridir karartan.Her yerde söylediğim gibi bu milli takıma benım mahallenin 11 ini çıkartıp diksem karşıalrına kora kor oynar gülüp geçenler MALTA yı bir incelesin bakalım.O takım bile 1 puan almıştı bizden euro 2008 elemelerinde.ben söylemiştim kelimesini kullanmaktan nefret ediyorum ama bunun böyle olacagı belliydi .Milli takım kendini taşlara vursun.Hayırlısı neyse o olsun.Bugun ben belçikeyı yenecegımızı sanmıyorum iddacılar belçika maçı alt yada ilk yarı /0 ikinci yarı/0 oynayın.O maç sabaha kadar oynansa berabere

Milli takıma gelince Günümüz futbolunda fizik teknikden önde gelir.Bizim milli takım cılız kalıyor 60-70 dakıkalra girdik mi çöküş başlıyor.Biz euro 2008 de başarıyı teknikle değil fizik gücümüzle kazandık .Şimdi o fizik güçten eser yok öyle olunca benim mahallenin takımı bile gelir milli takımı yener.Milli takımın artık kabuk değiştirmesi gerekli bu futbolcularla hiç biryere varamayız artık bunu herkezin kabullenmesi gerekli.

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
Ah Çekmenin bir yararı yok.. yönetimin değişme zamanı geLdi.

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Fatih Hoca ders almam ders veririm diyordu bir zamanlar.....:ehe

arslansem

arslansem

Üye
Hak ettiler ve başardılar..Bizim puan verdiğimiz takımları yendiler ve hak ettikleri yerdeler.İnşallah barajı geçerler :oke:

'Davut

'Davut

Üye
hak eden onlardı ama gitmemek bir burukluk yarattı bende...boşnaklar barajı geçsinler yada geçmesinler beni ilgilendirmezler.keşke gidebilseydik beeeee....

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Söylenecek çok şey var ama...!

Neyse tebrikler Bosna ya...:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...